Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Salon Dorothy

Peruki naturalne we Wrocławiu

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Szukasz modnej peruki we Wrocławiu? Doskonale wiemy, z jakimi potrzebami zmagają się osoby, dla których brak włosów bywa kompleksem. Właśnie dlatego, na wybór peruki damskiej, męskiej lub dla dzieci najlepiej nie decydować się w przypadkowej perukarni. Warto zaufać specjalistom, których znajdziesz w salonie Dorothy. Oferujemy peruki naturalne dla mieszkańców Wrocławia i innych miast. Jeśli tylko chcesz czuć się modnie i pewnie siebie, zdecyduj się na wizytę w naszym salonie fryzjersko-perukarskim.

Peruki z naturalnych włosów dla mieszkańców Wrocławia — dlaczego warto?

Na rynku dostępne są peruki naturalne i sztuczne. Te drugie możesz kupić właściwie na każdym kroku, ale czy warto? Nie przypominają już one tych produkowanych przed laty, kiedy od razu dało się je rozpoznać, jednak swoją jakością taka peruka dość mocno odbiega od tej wykonanej z naturalnych włosów. Na pewno widoczne są różnice w strukturze. W związku z tym, że peruki na zamówienie są wykonywane z prawdziwych włosów — najczęściej słowiańskich, ciężko odróżnić je od Twojego naturalnego uczesania. Wiąże się to też z komfortem ich noszenia. Jeśli więc szukasz peruki po chemioterapii lub planujesz przykryć ewentualne ubytki, zdecydowanie lepiej sprawdzą się peruki naturalne. W tym zakresie oferujemy:

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Peruki, które można dowolnie stylizować

Obawiasz się, że peruka naturalną, którą zamówisz, po jakimś czasie przestanie spełniać Twoje oczekiwania? Nie musisz inwestować w nową! W przypadku zdecydowania się na peruki z naturalnych włosów zdecydowaną zaletą jest to, że dokładnie tak jak nasze własne włosy podlegają stylizacji. Możliwe jest strzyżenie i farbowanie peruk, a raz na jakiś czas regularnie noszonemu uczesaniu przyda się też renowacja. Dzięki temu peruka będzie pełna blasku i mało kto domyśli się, że to nie Twoje włosy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Modne peruki naturalne

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i zdecydujesz się na peruki naturalne z naszego salonu, pomożemy Ci je jak najlepiej dobrać. Zamówisz u nas peruki po chemioterapii, ale też takie, dzięki którym doświadczysz prawdziwej metamorfozy. Niezależnie od tego, czy interesują Cię peruki krótkie, czy długie dopasujemy je do Twoich upodobań. Dobierzemy nie tylko odpowiednią długość, ale też kolor i fryzurę. Dzięki temu będzie ona nie tylko wygodna, ale też modna. Jeśli natomiast bardziej interesują Cię tupety, je również dostosujemy do Twoich potrzeb.

Salon Dorothy — perukarnia dla klientów z Wrocławia

Tak jak już wspomnieliśmy — nieważne gdzie mieszkasz, najistotniejsze są Twoje potrzeby. Jeśli więc szukasz modnej, ale wygodnej w noszeniu peruki po chemioterapii lub pragniesz raz na jakiś czas zmienić swoje uczesanie, umów się na wizytę w naszym salonie. Podczas bezpłatnej konsultacji ustalimy Twoje oczekiwania i zdecydujemy, na zamówienie jakiej peruki najlepiej się zdecydować. Być może okaże się, że w danym przypadku lepiej sprawdzą się toppery. Jeśli natomiast chodzi o zagęszczenie to proponujemy niechirurgiczne uzupełnianie włosów, z którego też skorzystasz w naszym salonie. Wszystko odbywa się w dyskrecji — w specjalnie przeznaczonym do tego gabinecie, co zapewnia wysoki komfort.

Wszystkich mieszkańców Wrocławia zachęcamy do tego, by postawić na kompletną metamorfozę i zdecydować się na peruki naturalne. Dzięki nim każdy jest w stanie zwiększyć swoją pewność siebie i poczuć się jak zupełnie nowa osoba. W celu znalezienia odpowiedniej peruki na zamówienie odwiedź salon Dorothy!

Poza dobraniem peruki na zamówienie, w zakres naszych usług wchodzi także: