Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Renowacja i regeneracja peruk

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Jeśli zależy Ci na pięknej fryzurze, zapraszamy na wizytę w naszym salonie fryzjerskim. Wspólnie zadbamy o to, aby noszenie naturalnej peruki nadal sprawiało taką samą przyjemność.

Renowacja peruk pozwala przywrócić im naturalny blask i modny wygląd niezależnie od tego, jak długo zdobią Twoją głowę. Każda peruka z naturalnych włosów, tak jak prawdziwe włosy, z których jest wykonana, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli po jej wyglądzie widać, jak często jest użytkowana, warto skorzystać z usługi, jaką jest, regeneracja peruki.

Modne i zadbane włosy — renowacja peruk

Peruka z prawdziwych włosów pozwala uzyskać naturalny efekt, na którym zależy każdemu z naszych klientów. Należysz do nich również Ty? W takim razie zdecyduj się na modne peruki po chemioterapii, które możesz nosić także w przypadku innych dolegliwości związanych z włosami lub skórą głowy. Marzy Ci się fryzura z grzywką? W salonie Dorothy zadbamy o to, by peruki na zamówienie były jak najbardziej dopasowane do Twojego stylu i wyglądu. W specjalnie przeznaczonym do tego gabinecie dobierzemy:

O wszystkie z nich należy odpowiednio dbać. W tym celu najlepiej sprawdzi się renowacja peruk.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Renowacja i regeneracja peruki — sposób na odświeżenie jej wyglądu

Peruki naturalne cechuje to, że wykonano je z prawdziwych włosów, co wiąże się z tym, że należy dbać o ich prawidłową pielęgnację. Nie masz do tego głowy? Nic straconego! Regeneracja peruk to usługa, której chętnie się podejmiemy. Oddając je w ręce specjalistów, klienci mogą liczyć na to, że efekty będą naprawdę zachwycające. W ramach renowacji peruki uzupełnimy wszelkie ubytki, a włosom przywrócimy naturalny blask i odpowiednio je nawilżymy. W razie takiej potrzeby możemy również dostosować czepek tak, by jego noszenie było wygodne. 

Najwyższy komfort i radość z noszenia peruki to coś, na czym najbardziej nam zależy. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, a renowacja pozwala przedłużyć trwałość każdej peruki z naturalnych włosów. Dzięki jej odnowieniu szczęśliwy posiadacz może z dumą nosić ją na swojej głowie przez kolejne lata.