Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Odtwórz wideo

Popraw wygląd i samopoczucie!

Zapewniamy dyskrecję w specjalnym gabinecie.

DOROTA OLEJNICZAK

Właścicielka Salon Dorothy Poznań, fryzjer stylista damsko-męski, Assistant Trychologist – 3 st degree compendium of cosmetic trychologii.

     Dorota, właścicielka Salon Dorothy Poznań o włosach wie wszystko. Od początku lat dziewięćdziesiątych dba bowiem o fryzury swoich klientów.
Ukończyła między innymi szkolenia TCE Trichology Clinical Education w klinice dr. Kolasińskiego. Ma zaszczyt należeć do grona członków założycieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej ISAT. Brała również udział w licznych konkursach, gdzie zdobywała nagrody m.in. I miejsce w Polsce w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów.

     Oczkiem w głowie właścicielki Salon Dorothy Poznań są niechirurgiczne uzupełnienia włosów. Od wielu lat pomaga kobietom, mężczyznom i dzieciom, borykającym się z problemem łysienia oraz cierpiącym z powodu utraty włosów po chemioterapii. Do jej salonu przyjeżdżają klienci z całej Polski. Dzięki empatii i profesjonalizmowi, których Dorocie nie brakuje wychodzą z Salonu Dorothy Poznań uśmiechnięci i szczęśliwi, z burzą nowych włosów.

Zapraszam na bezpłatną konsultację!

W salonie pomoże Ci:

Salondorothy - menager

Mikołaj

Manager salonu
Zajmuję się organizacją i koordynacją pracy salonu, jak i kontaktami z partnerami biznesowymi. Zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosowuje wszystkie promocję do ich potrzeb.