Strzyżenie peruk

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Trendy modowe nieustannie się zmieniają, jednak zakup nowej peruki nie jest konieczny. Wystarczy skorzystać z możliwości, jaką jest strzyżenie peruk. Salon Dorothy oferuje szeroki zakres usług, dzięki którym nie tylko zamówisz wysokiej jakości peruki naturalne, ale też dostosujesz je do swoich potrzeb. Dzięki temu w każdej chwili na Twojej głowie może pojawić się fryzura, o której aktualnie marzysz. Umów się na wizytę w naszym salonie, skorzystaj z darmowej konsultacji dotyczącej dobrania peruki, a w dowolnym momencie wykonamy dla Ciebie także jej strzyżenie.

Peruka z naturalnych włosów — strzyżenie peruk pozwoli ją odmienić

Myślisz o tym, by zmienić coś w swoim wyglądzie? Peruka z grzywką lub skrócenie włosów z pewnością wpłynie na zmianę Twojego wizerunku, ale też samopoczucia. Strzyżenie peruk, z którego możesz skorzystać w naszym salonie, pozwala na to, by peruki na zamówienie nabrały zupełnie innego charakteru. Dzięki temu będziesz je nosić z jeszcze większą przyjemnością!

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Strzyżenie peruk w salonie Dorothy

Jeśli przerzedzone włosy lub zupełny ich brak wpędzają Cię w kompleksy, to jak najszybciej zacznij nosić peruki naturalne z prawdziwych włosów. Podczas wizyty w naszym salonie styliści zajmą się dobraniem peruki, która będzie Ci odpowiadała nie tylko pod względem koloru włosów, ale też ich długości i fryzury. Gdy tylko zapragniesz odmiany, umów się na strzyżenie peruk, a zadbamy o Twoją metamorfozę i nadamy peruce zupełnie innego wyglądu!

Peruki po chemioterapii, które możesz przystrzyc

Jeśli tylko zmagasz się z wypadaniem włosów lub nie rosną one z powodów genetycznych, czy też związanych z chorobą, zdecyduj się na rozwiązanie, jakim jest peruka z prawdziwych włosów. Na znalezienie idealnej peruki po chemioterapii lub podczas zmagania się z innymi dolegliwościami może liczyć każdy klient odwiedzający nasz salon. Dobór oraz strzyżenie obejmuje:

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910