Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Peruki naturalne z grzywką

GRATISOWA KONSULTACJA!

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Marzy Ci się peruka z grzywką? Jeśli tak, wystarczy, że odwiedzisz salon Dorothy. W ramach naszych usług możesz zdecydować się na zamówienie peruki naturalnej z grzywką, która nie tylko pozwoli odmienić Twój image, ale też sprawi, że zyskasz pewność siebie. Nasi pracownicy z chęcią doradzą, jaka peruka damska lub męska z grzywką będzie się na Twojej głowie prezentować najlepiej. W trakcie wizyty w naszym salonie możesz liczyć na prawdziwą metamorfozę!

Peruka z grzywką w Poznaniu — umów się na bezpłatną wizytę

Noszenie peruki, którą posiadasz, nie jest dla Ciebie komfortowe? A może po prostu pragniesz odmiany? Peruki naturalne, na których zamówienie możesz liczyć w salonie Dorothy pozwalają pozbyć się kompleksów związanych z brakiem włosów, a jednocześnie sprawić, że peruka będzie wyglądała jak Twoje własne włosy. Peruka z grzywką lub bez — niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, zadbamy o to, by jej noszenie było dla Ciebie wygodne i przyjemne.

Stylizacja i pielęgnacja peruki z grzywką

Niezależnie od tego, jakiej długości będzie peruka naturalna z grzywką, którą wybierzesz, musisz pamiętać o jej pielęgnacji. Należy o nią dbać tak, jak o swoje własne włosy. Nasi pracownicy z pewnością zalecą używanie odpowiednich kosmetyków. Co więcej, raz na jakiś czas, warto skorzystać z regeneracji peruki, którą przeprowadzimy w naszym salonie. Dzięki temu, że wybraną przez Ciebie perukę z grzywką tworzą prawdziwe włosy, możesz ją dowolnie stylizować. Strzyżenie, farbowanie, a także czesanie — wszystko to jest możliwe. Wystarczy, że poczujesz chęć odmiany!

Kolor i długość peruki z grzywką — to Ty decydujesz

Myślisz, że znalezienie peruki, która spełni Twoje oczekiwania, jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego! W salonie Dorothy dbamy o to, by móc odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta. Czarna lub ruda peruka z grzywką, lub peruka blond — jeśli właśnie tego oczekujesz, chętnie je dla Ciebie zamówimy. Co więcej, możesz zdecydować o tym, czy peruka z grzywką ma być krótka, czy długa. Dzięki temu zyskasz fryzurę, o jakiej marzysz!

Peruki z grzywką dla każdego

Na noszenie peruk czasami decydują się osoby, które pragną odmiany, ale wielu klientów to osoby po chemioterapii lub z innymi problemami. Mając na uwadze fakt, że z kompleksami na tle włosów może zmagać się właściwie każdy, dbamy o to, by móc zapewnić wsparcie w tym zakresie wszystkim zgłaszającym się do nas klientom. Właśnie dlatego możesz liczyć na to, że w salonie Dorothy dopasujemy:

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910