Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Salondorothy.pl - uzupełnienia-włosów-dla-mężczyzn

Tupety męskie z włosów naturalnych

Tupety z włosów naturalnych dla mężczyzn, które mocujemy permanentnie do skóry głowy, to sposób na to, jak sprawić, by Twoja fryzura prezentowała się atrakcyjnie. Nawet wtedy, gdy Twoje włosy są cienkie i rzadkie lub wypadają, tupety męskie stanowią rozwiązanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić! Umów się na bezpłatną konsultację, a styliści z salonu Dorothy dobiorą tupet z włosów naturalnych odpowiadający Twoim potrzebom. Uzupełnianie włosów w naszym salonie obejmuje także tupety damskie i niechirurgiczne uzupełnienia dla dzieci.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

MicroLines - sposób na wypadające i bardzo rzadkie włosy

W przypadku bardzo rzadkich włosów sugerujemy skorzystanie z usługi, jaką jest niechirurgiczne uzupełnianie włosów systemem MicroLines. Z myślą o najbardziej wymagających klientach udoskonaliliśmy męskie metody uzupełnień włosów, tak byś mógł czuć się bardziej komfortowo i naturalnie. Dostosowana gęstość włosów, niewidoczna linia czoła, idealnie dobrany kolor i lekkość włosów sprawią, że przestaniesz martwić się wyglądem swojej fryzury i zaczniesz w pełni cieszyć się życiem lub nawet uprawiać ekstremalny sport.

Tupety męskie z włosów naturalnych mocowanych na specjalnej membranie umożliwiają uzupełnienie włosów w taki sposób, by różnica między mikroskórą a skórą głowy była niedostrzegalna. Dzięki nim zakryjemy obszar łysienia uzyskując niewidoczne zespolenie, dzięki czemu zapomnisz o jakichkolwiek ubytkach na głowie. W naszym salonie dostępne są także peruki naturalne, po których założeniu możesz się stać zupełnie inną osobą!

salondorothy.pl - uzupełnienia włosów dla mężczyzn
salondorothy.pl - uzupełnienia włosów dla mężczyzn

Nie musisz ryzykować poddając się drogim i inwazyjnym chirurgicznym przeszczepom włosów i przyjmować niebezpieczne chemiczne środki .

Tupety męskie z włosów naturalnych - zadbaj o swoją fryzurę

Wielu mężczyzn ma problem, by czuć się dobrze z samym sobą. Problem z samoakceptacją może wynikać z tego, że na głowie widoczne są powiększające się zakola i coraz bardziej przerzedzone włosy. Włosy przyklejone na mikroskórze sprawią, że przestaniesz przejmować się swoją fryzurą. Nie ma powodu, dla którego musisz tak zmniejszać jakość swojego życia. Decydując się na tupet naturalny, nie musisz ryzykować poddawania się drogim i inwazyjnym chirurgicznym przeszczepom włosów i przyjmowania niebezpiecznych środków chemicznych. 

Salon Dorothy - tupety do uzupełniania włosów

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, mogą liczyć na pełen profesjonalizm. Tupety męskie, które wykorzystujemy podczas niechirurgicznego uzupełniania włosów, wykonywane są na indywidualne zamówienie. Pozwala to na uzyskanie naturalnego efektu dostosowanego do potrzeb każdej osoby. Dzięki temu każdy tupet naturalny to szansa na stworzenie niepowtarzalnej fryzury. Na Twoje życzenie możemy przeprowadzić także symulację wzrostu włosów, a nawet w dowolnej chwili zmienić ich kolor. Przedłużanie i zagęszczanie włosów w naszym salonie umożliwiają także peruki, w których przypadku możesz liczyć na jeszcze większą metamorfozę swojego wizerunku!