Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Peruki naturalne po chemioterapii i leczeniu

GRATISOWA KONSULTACJA!

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Szukasz peruki po chemioterapii, która pozwoli Ci pozbyć się kompleksów? W salonie Dorothy dbamy o to, by wszystkim klientom zapewnić jak największy komfort noszenia peruki, która pozwala zyskać pewność siebie. Wiemy, że peruki po leczeniu mają na celu zastąpienie naturalnych włosów, które pacjenci stracili w wyniku choroby. Właśnie dlatego proponujemy peruki naturalne, które wykonywane są z pasemek prawdziwych włosów. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu nowa fryzura stanie się Twoim atutem.

Peruki naturalne po chemioterapii — komfortowe rozwiązanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że utrata włosów po chemii jest doświadczeniem, z którym zmaga się wiele osób. Chcąc dać im szansę na powrót do normalnego życia, oferujemy peruki po chemioterapii w Poznaniu. Dostępne peruki medyczne z włosów naturalnych prezentują się niezwykle estetycznie, dzięki czemu trudno domyślić się, że to nie Twoje naturalne pasemka. Co więcej, ich noszenie jest tak komfortowe, że samemu można zapomnieć o posiadaniu peruki po chemioterapii na swojej głowie.

Dopasowanie peruki po leczeniu

Zapewniamy, że każda osoba po chemioterapii, uzyska w salonie Dorothy odpowiednie wsparcie. W specjalnie przeznaczonym do tego gabinecie, który zapewnia prywatność, ustalimy Twoje potrzeby i zdecydujemy, jakie peruki po chemioterapii będą w Twoim przypadku prezentowały się najlepiej. Peruki naturalne po chemioterapii, które wykonywane są na zamówienie, można dobrać zarówno pod względem długości i koloru włosów, jak i uczesania. Po dopasowaniu odpowiedniej peruki damskiej, męskiej lub dla dzieci z pewnością odzyskasz swój dawny entuzjazm i zaczniesz korzystać z życia na nowo.

Peruki po chemioterapii — możliwość stylizacji

Wybór peruki po chemii nie oznacza, że już zawsze musisz chodzić w tej samej fryzurze. Jeśli tylko zapragniesz widocznej zmiany, odwiedź nasz salon fryzjerski, a specjaliści zajmą się Twoją peruką tak, by przyczyniła się do zauważalnej metamorfozy. Myślisz o zmianie długości lub grzywce? A może chcesz sprawdzić, jak będziesz się prezentować w zupełnie innym kolorze? Dzięki temu, że peruki naturalne po chemioterapii zrobione są z prawdziwych włosów, można je farbować oraz stylizować w dowolny sposób.

Peruki dla osób po chemioterapii — szeroki wybór

Niezależnie od tego, w jakim nasz klient jest wieku, oraz czy jest kobietą lub mężczyzną, oferujemy peruki medyczne w atrakcyjnej cenie. Wśród nich dostępne są:

Regeneracja peruki po chemioterapii w Poznaniu

Poza zmianą fryzury w salonie Dorothy zajmujemy się także regeneracją peruki. Tak samo jak włosy naturalne, potrzebują one odpowiedniej pielęgnacji. Na co dzień każdy powinien dbać o to samodzielnie, jednak profesjonalna pomoc specjalistów pracujących w naszym salonie przywróci włosom naturalny blask i sprawi, że na peruce nie będzie widać żadnych zniszczeń.

Jeśli szukasz peruki po chemioterapii w Poznaniu, umów się na bezpłatną konsultację w Salonie Dorothy. W trakcie wizyty zapewniamy pełną dyskrecję, która już na etapie przymiarek peruk pozwala klientom poczuć się komfortowo.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910