Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Peruki naturalne w Szczecinie

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Szukasz modnej i wygodnej peruki w Szczecinie? Jeśli żadna perukarnia nie spełnia Twoich oczekiwań, najlepiej zdecydować się na przygotowanie takiego uczesania na zamówienie. W salonie Dorothy dobierzemy dla Ciebie peruki naturalne, które wyróżniają się wysoką jakością i wygodą noszenia. Przyjmujemy klientów z całej Polski — możesz więc przyjechać do nas nawet ze Szczecina!

Peruki z naturalnych włosów dla mieszkańców Szczecina

Jeśli nie masz pewności czy peruki naturalne są odpowiednim wyborem, możemy Cię do tego przekonać. Przede wszystkim są one produkowane z prawdziwych włosów. Właśnie dlatego po założeniu peruki właściwie trudno rozpoznać, że masz ją na swojej głowie. Co więcej, peruka naturalna, która jest odpowiednio pielęgnowana, zachowuje się dokładnie tak jak prawdziwe włosy. Możesz więc ją dowolnie stylizować. Jeśli jednak marzy Ci się konkretne uczesanie, podczas konsultacji w naszym salonie możesz podzielić się swoimi przemyśleniami. Peruki na zamówienie zostaną wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami — długie lub krótkie oraz w wybranym przez Ciebie odcieniu. Możliwości jest naprawdę wiele!

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Salon Dorothy — perukarnia dla mieszkańców Szczecina

Jeśli szukasz miejsca, w którym można zamówić peruki naturalne, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Podczas darmowej konsultacji, w specjalnie przeznaczonym do tego gabinecie wspólnie określimy Twoje oczekiwania i ustalimy, jaki wygląd peruki będzie dla Ciebie najlepszy. Każda peruka z włosów naturalnych pozwala sprawić, że poczujesz się w danej fryzurze zdecydowanie lepiej. Zamówisz u nas peruki damskie, męskie i dla dzieci, a jeśli to możliwe, zaproponujemy Ci toppery.

Zapraszamy także na skorzystanie z takich usług jak:

Peruki naturalne — dla kogo?

W salonie Dorothy można zamówić peruki z naturalnych włosów dopasowane do własnych preferencji. Dostępne są:

Takie rozwiązanie jest dobre nie tylko w formie peruki po chemioterapii, ale też wtedy gdy po prostu potrzebujesz odmiany. Zdajemy sobie sprawę, z jak poważnymi kompleksami zmagają się osoby mające problem z łysieniem. Wiemy jednak, że wiele innych osób, by zyskać na pewności siebie, potrzebuje prawdziwej metamorfozy. Peruki, do których zamówienia zachęcamy mieszkańców Szczecina, pozwalają ją osiągnąć.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Dlaczego warto wybrać peruki z naturalnych włosów?

Do zdecydowanych zalet, z jakimi wiąże się peruka naturalna, jest to, że wygląda zupełnie tak, jak prawdziwe włosy. Oczywiście w przypadku jej noszenia trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, jednak w tym celu można użyć kosmetyków do zwykłych włosów. Przy ich doborze pomogą pracownicy naszego salonu. Za wyborem peruki na zamówienie przemawia też fakt, że umieszczona na mikroskórze jest niezwykle wygodna w noszeniu. Poza tym nasz salon działa nie tylko jako perukarnia. Wszystkim naszym klientom, którzy zdecydowali się na noszenie sztucznego uczesania, oferujemy takie usługi jak strzyżenie czy farbowanie peruk. Nie musisz się więc obawiać, że po pewnym czasie wygląd Twojej peruki stanie się dla Ciebie nudny. W ramach naszych usług możliwa jest renowacja peruk, dzięki której mimo intensywnego użytkowania będą one jak nowe. Co więcej, podczas wizyty w naszym salonie możesz dobrać także tupety lub zdecydować się na niechirurgiczne uzupełnianie włosów.