Salondorothy - zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów

Długie i gęste włosy to Twoje marzenie? Zagęszczanie włosów w Poznaniu pozwoli je spełnić! Wszystko to dzięki pasemkom Hairdreams. Ta najlepsza metoda zagęszczania włosów jest dostępna w Salonie Dorothy. Wystarczy, że umówisz się na wizytę, a nasi pracownicy zajmą się tym, by Twoje włosy nabrały gęstości, a jednocześnie wyglądały naturalnie.

Zagęszczanie włosów — dlaczego warto się na nie zdecydować?

Zagęszczanie i przedłużanie włosów to usługi, z których chętnie korzystają klienci naszego salonu fryzjerskiego. Wiele osób marzy o tym, żeby ich włosy były dłuższe i bardziej gęste. Nieinwazyjne zagęszczanie włosów to doskonały sposób na poprawę wyglądu i dodanie swojej fryzurze objętości. Pasemka Hairdreams umożliwiają zagęszczenie własnych włosów po bokach i na tyle głowy.

Zagęszczanie włosów dla mężczyzn i u kobiet daje naprawdę świetne efekty, które są zauważalne od razu. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zagęszczanie włosów Poznań — pasemka Hairdreams

Doczepianie włosów, które nie są dopasowane do Twojego uczesania, może dać odwrotny efekt niż tego oczekujesz. Taka fryzura będzie wyglądała nienaturalnie. Właśnie dlatego lepiej zdecydować się na profesjonalne uzupełnianie włosów pasemkami Hairdreams. Są one wykonywane z prawdziwych, całkowicie zdrowych włosów, które nigdy wcześniej nie były poddawane żadnym zabiegom. W tym zakresie oferujemy włosy 7-gwiazdkowe special, czyli włosy rasy europejskiej, które można nosić nawet do 1,5 roku! Dostępne są również włosy 5-gwiazdkowe – ciemne włosy naturalne, które są lekko rozjaśnione. Ten rodzaj włosów można nosić do 6 miesięcy.

Wyróżnia je jedwabisty wygląd, a za ich wyborem przemawia też dostępność we wszystkich kolorach i strukturach. Możesz więc mieć pewność, że nieinwazyjne zagęszczanie włosów zostanie dostosowane do Twoich oczekiwań. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy pracowników naszego salonu.

salondorothy - TOPHAIR
salondorothy - MICROLINES

Zagęszczanie włosów Poznań — pasemka Hairdreams

Zabiegi zagęszczające włosy, z których można skorzystać w naszym salonie, sprawią, że fryzura będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Jeśli chodzi o włosy Hairdreams i zagęszczanie przy użyciu właśnie takich pasemek to można mieć pewność, że:

  • jest to bezinwazyjna metoda,
  • efekty są naturalne i trwałe.

Co więcej, rodzaj zagęszczania włosów można dostosować do indywidualnych potrzeb — zarówno pod względem struktury i długości, jak i koloru. Nasi styliści pomogą dobrać wszystko tak, by całe uczesanie prezentowało się jak najbardziej naturalnie. Włosy doczepiane są laserami, systemem dual lub na specjalne taśmy. Dzięki temu po ich zdjęciu nie ma śladu na naszych włosach.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Zagęszczanie i przedłużanie włosów w Salonie Dorothy

Jak widzisz, peruki naturalne to nie jedyna możliwość zadbania o naturalny wygląd i gęstość swoich włosów. Nieinwazyjne zagęszczanie włosów to opcja, którą warto rozważyć szczególnie wtedy, gdy Twoje włosy są cienkie i rzadkie, nie chcesz obciążać swoich włosów i chcesz uniknąć trwałych śladów po zagęszczeniu.

W salonie Dorothy oferujemy niechirurgiczne uzupełnianie włosów różnymi metodami, w tym przy użyciu pasemek Hairdreams. Jeśli natomiast chcesz zadbać o swoją fryzurę po chemioterapii, to polecamy peruki naturalne lub tupety męskie czy tupety damskie. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć!Zabieg zagęszczenia włosów — czy są jakieś wymagania

Jeśli chodzi o zagęszczanie włosów w Poznaniu pasemkami Hairdreams, to właściwie nie ma ograniczeń. Zabiegi zagęszczające włosy dedykowane są zarówno paniom, jak i panom, którzy mają bardzo cienkie włosy naturalnie. Jedynym wyjątkiem jest zagęszczanie krótkich włosów. Wymagana długość włosów do zagęszczenia to 10 cm. Dzięki temu z łatwością będzie można dopasować do nich pasemka od 15 do 60 cm. Ich założenie nie obciąża włosów, a po zdjęciu nie ma śladu.