Stempel

Stempel Manualny DTS o długości igieł 0,25 mm
jest specjalną wersją derma rollera przeznaczoną do silnej stymulacji małych obszarów skóry, na których występują trudne do likwidacji zmiany, jak wszelkiego rodzaju blizny, w tym blizny potrądzikowe, miejscowe przebarwienia i zmiany pigmentacyjne. Wskazaniem są także problemy z miejscową utratą włosów (tzw. zakola) powodując wzrost ukrwienia poddawanej zabiegowi okolicy, pobudzając cebulki włosowe do wzrostu. Jest on także pomocny w przypadku długich włosów, które wplątują się pomiędzy igiełki tradycyjnego derma rollera.Dzięki stymulacji małych, lokalnie umieszczonych specyficznych obszarów skóry i ciała, dochodzi do ich efektywnej regeneracji. Wersja do użytku domowego – 0,25 mm – 140 igieł.
Działanie:
 
 • zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi i innych okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona – wizualnie zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu
 • usuwa drobne linie i redukuje głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy i szyi
 • normalizuje koloryt – naczynka są mniej widoczne
 • nie są znane żadne efekty uboczne zabiegów, krótki czas gojenia
 • powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu włosów w przypadku Alopecii
 • brak ciągłego podrażnienia skóry
 • brak objawów infekcji, obrzęków, zasinień, przebarwień czy innych komplikacji
 • ekstremalnie wysoka absorpcja składników kosmetycznych
 • można używać do każdego typu cery
 • następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia czy łuszczenia
 • niskie koszty stosowania w stosunku do innych technik odmładzania
stempel salondorothy
Koncepcja Naturalnej Indukcji Kolagenu
 
System terapii igłowej (bazujący na opatentowanej technologii DTS – Diskneedle Therapy System) to innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.
 
Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej.
Derma Mini Roller DTS 0,25 mm
Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka i stanowi bezpieczną alternatywę, nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą liczne badania kliniczne, jest także bardziej efektywne niż zabiegi laserem czy peelingi chemiczne.
 
Roller DTS jest najnowszym i najbardziej zaawansowanym rodzajem rolki na rynku, produkowanym przez koreańską firmę DTS MG, producenta jedynych, oryginalnych derma rollerów marki DTS i linii Genosys, obejmującej także kosmetyki profesjonalne.
 
Roller generuje ponad 500 000 kanalików w ciągu 5 – 10 minut, głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.
 
Miliony mikroskopijnych kanalików aktywują proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń i przyspieszoną indukcję naturalnego kolagenu w warstwie podstawnej naskórka i skórze właściwej.