Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Salondorothy.pl - retusz ubytków

Zagęszczanie włosów na czubku głowy - Hairdreams Volume+

Marzysz o fryzurze, dzięki której cienkie i rzadkie włosy przestaną być Twoim zmartwieniem? Zagęszczanie włosów na czubku głowy metodami Hairdreams Volume+ to sposób na rozwiązanie Twojego problemu. Niechirurgiczne uzupełnianie włosów, któremu poddasz się w salonie fryzjerskim Dorothy sprawi, że nabiorą one naturalnej objętości bez potrzeby noszenia peruki. Nasi styliści dołożą wszelkich starań, by uzupełnienie włosów na czubku głowy dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zagęszczanie włosów na czubku głowy metodą Hairdreams Volume+

Uzupełnianie włosów pozwala pozbyć się kompleksów nie tylko osobom starszym, ale także młodym. W wielu przypadkach włosy stają się cieńsze i wypadają już w okresie młodości, a problem ten nasila się wraz z wiekiem. Przedłużanie lub zagęszczanie włosów w salonie fryzjerskim to bezbolesna alternatywa dla przeszczepu. Dzięki uzupełnianiu włosów na czubku głowy uzyskasz łatwy do utrzymania efekt, który nie szkodzi strukturze włosów.

MicroLines - uzupełnianie włosów wypadających i bardzo rzadkich

Hairdreams MicroLines to metoda, którą posługujemy się przy zagęszczaniu włosów w razie ich silnego wypadania. W tym celu na czubku głowy modelujemy system składający się z nitek, w które wplecione są włosy. Jest on wykonany na bazie delikatnej mikrosiateczki z polimeru. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że program Volume+ zapewnia całkowitą dyskrecję i komfort, a doczepione w ten sposób włosy nie różnią się od Twoich własnych.

System MicroLines:

  • mocowany jest w sposób permanentny,
  • nie różni się od własnych włosów,
  • nie sprawia trudności w życiu codziennym – z powodzeniem można uprawiać sport, pływać, korzystać z sauny, itd.,
  • zapewnia całkowitą dyskrecję,
  • podnosi poczucie własnej wartości.
Salondorothy.pl - Microlines

MikroLines

WIDE 1 + 2
Do cienkich, delikatnych, lekko przerzedzonych włosów Na środku i w okolicy czoła gęste oczka 14 x 16 cm, 28 cm długość włosów

MikroLines

TIGHT 1 + 2
Do bardzo rzadkich, cienkich włosów i delikatnach łysinach W okolicy czoła Monofilament jest stosowany jako podłoże 14 x 16 cm, 28 cm długość włosów

Salondorothy.pl - Microlines

MikroLines

TIGHT 1 + 2 z folią PU (przyszyta)
Przy bardzo rzadkich włosach i łysinie w okolicach czoła W okolicy czoła Monofilament z przyszytą folią PU na taśmę 14 x 16 cm, 28 cm długość włosów

TopHair - nowoczesny system zagęszczania włosów

Jeśli zależy Ci na tym, by zagęszczanie włosów na czubku głowy było szybkie i wygodne, polecamy skorzystanie z systemu TopHair. Metoda ta pozwala na retusz ubytków u osób, u których:

  • nie można zastosować siateczki MicroLine,
  • włosy są zbyt rzadkie, by zakryć łączenia,
  • włosy są zbyt krótkie, żeby móc skorzystać z przedłużania włosów.

Uzupełnianie włosów TopHair pozwala zagęścić i przedłużyć włosy w rekordowo szybkim tempie. Doskonale nadaje się więc przede wszystkim do fryzur z przedziałkiem. System, który mocuje się przy pomocy klipsów, można umieścić w dowolnym miejscu, a włosy, które używamy do zagęszczania włosów tym sposobem, dostępne są w 12 kolorach.

HighLines - lekkie zagęszczenie włosów z efektem pasemek

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów metodą HighLines pozwala na delikatny retusz ubytków górnej części głowy. Podobnie jak w przypadku Hairdreams MicroLines, stosujemy w tym celu siateczkę z wplecionymi włosami. Tak jak pozostałe metody zagęszczania włosów Volume+, pozwala ona uzyskać naturalną objętość włosów. Dzięki systemowi HighLines uzyskasz także efekt pasemek bez potrzeby farbowania!

Zagęszczanie i uzupełnianie włosów na czubku głowy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zrezygnować z noszenia peruki. Program Hairdreams Volume+, z którego skorzystasz w naszym salonie, pozwala zapomnieć o problemie wypadających włosów. Dostępne systemy zagęszczania włosów są łatwe w utrzymaniu i nie ograniczają codziennego funkcjonowania.