Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Peruki naturalne w Krakowie

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Zastanawiasz się, gdzie możesz liczyć na znalezienie peruki w Krakowie? Doskonale wiemy, z jakimi potrzebami zmagają się osoby po chemioterapii lub mające problemy z łysieniem, dlatego w salonie Dorothy możesz liczyć na profesjonalne peruki z naturalnych włosów. Oferujemy je wszystkim mieszkańcom Polski, w tym także Krakowa. Jeśli więc interesują Cię peruki damskie, męskie lub dla dzieci, skontaktuj się z nami. Umówimy się na bezpłatną konsultację, w ramach której dobierzemy uczesanie odpowiadające Twoim potrzebom nie tylko pod względem wyglądu, ale też wygody noszenia.

Salon Dorothy — perukarnia dla mieszkańców Krakowa

W naszym salonie fryzjersko-perukarskim dbamy o najwyższe standardy obsługi. Możesz więc mieć pewność, że jeśli zmagasz się z problemem wypadania włosów lub szukasz peruki po chemioterapii, gwarantujemy pełną dyskrecję. Przyjmiemy Cię w specjalnie przeznaczonym do tego gabinecie i ustalimy, jakie peruki naturalne lub tupety będą Tobie najbardziej odpowiadać.

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Peruki w Krakowie — wybierz odpowiednią dla siebie

Podczas wizyty w salonie Dorothy każdy może liczyć na profesjonalną poradę. W ramach naszych usług dostępne są:

Jeśli więc tylko czujesz potrzebę zamówienia peruki z włosów naturalnych w ramach metamorfozy lub zmagasz się z kompleksami na tle wypadających włosów, skontaktuj się z nami. Naszym klientom z Krakowa oferujemy także toppery, a w razie takiej potrzeby realizujemy niechirurgiczne uzupełnianie włosów.

Jesteśmy pewni, że salon Dorothy to miejsce, które przewyższa swoją ofertą niejedną perukarnię z Krakowa. Wystarczy, że nas odwiedzisz, a wspólnie ustalimy, jakie peruki naturalne będą dla Ciebie najlepsze.

Poza dobraniem peruki na zamówienie, w naszym salonie skorzystasz także z takich usług jak:

Naturalne peruki dla każdego w Krakowie

Peruka z naturalnych włosów to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko dla osób po chemioterapii, ale też każdego, kto marzy o metamorfozie. Peruki długie i krótkie w dowolnym odcieniu — właśnie na to możesz liczyć, decydując się na nasze usługi. Dołożymy wszelkich starań, by zamówione peruki wpłynęły nie tylko na Twój komfort, ale też pewność siebie.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Dlaczego peruki z naturalnych włosów?

Możliwe, że zastanawiasz się nad wyborem peruki w Krakowie i nie wiesz, czy lepsza jest sztuczna, czy naturalna. Jeśli zamierzasz ją nosić na co dzień, najlepszy będzie wybór peruki naturalnej. Dlaczego? W przeciwieństwie do tej wykonanych ze sztucznych włókien taka peruka stworzona jest z prawdziwych — dziewiczych włosów. Oznacza to, że nigdy nie zostały one poddane farbowaniu. Swoją fakturą przypominają więc prawdziwe włosy! Mało kto domyśli się, że korzystasz z peruki. Co więcej, dzięki temu, że peruki na zamówienie powstają z naturalnych włosów, bardzo łatwo się je stylizuje. Gdy tylko najdzie Cię ochota na strzyżenie lub farbowanie peruki, zachęcamy do wizyty w salonie Dorothy. Nasi specjaliści doradzą też, jak najlepiej ją pielęgnować. Natomiast w celu przywrócenia peruce, z której korzystasz, blasku przydatna okaże się renowacja peruki.