Laserbeamer NANO - laserowe przedłużanie włosów

Długie i gęste włosy to marzenie wielu kobiet. Jeśli się do nich zaliczasz to laserowe doczepianie włosów metodą Laserbeamer Nano spełni Twoje oczekiwania. Z laserowego przedłużania włosów skorzystasz w naszym salonie fryzjerskim Dorothy. Nasi styliści dołożą wszelkich starań, by przedłużanie włosów metodą laserową pozwoliło osiągnąć efekt, o którym marzysz od dawna! Dzięki zastosowaniu Hairdreams Laserbeamer Nano Twoja fryzura zachwyci każdego!

Laserowe przedłużanie włosów - na czym polega?

Przedłużanie włosów metodą laserową jest usługą, dzięki której w szybki i łatwy sposób Twoje włosy staną się Twoim atutem. Salon fryzjerski Dorothy oferuje laserowe przedłużanie włosów w Poznaniu, dzięki któremu zupełnie odmienisz swój image. Na czym polega metoda Laserbeamer NANO? Innowacyjna technologia pozwala na mocowanie pasemek w taki sposób, by były one niewidoczne. Odpowiednio dobrane włosy należy umieścić w magazynku lasera i gotowe! Zostają one połączone z naturalnymi włosami w taki sposób, że nawet sama nie zauważysz różnicy pomiędzy nimi. Przedłużanie włosów laserem trwa około godziny, a pozwala uzyskać trwałość pozwalającą na cieszenie się z powstałej fryzury przez co najmniej 6 miesięcy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Przedłużanie włosów metodą laserową - dla kogo?

Laserbeamer NANO to metoda laserowa przedłużania włosów, która pozwala na przeprowadzenie prawdziwej metamorfozy. Marzysz o modnej fryzurze, jednak Twoje włosy nie umożliwiają jej ułożenia? Oczywiście możesz stosować peruki lub doczepy, jednak laserowe zagęszczanie włosów to metoda, dzięki której uzyskasz efekt najbardziej naturalny, a na tym przecież najbardziej nam zależy! 

Skorzystaj z Laserbeamer NANO w Poznaniu

Jeżeli myślisz nad zmianą swojego wizerunku, to przedłużanie włosów laserem jest rozwiązaniem, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Umów się na wizytę w naszym salonie fryzjerskim i skorzystaj z profesjonalnej porady doświadczonych stylistów. Wspólnie dobierzemy pasemka HAIRDREAMS do doczepienia metodą laserową w taki sposób, by różnica była niedostrzegalna. Ich struktura sprawi, że razem z włosami naturalnymi stworzą jednolitą całość. Są łatwe w pielęgnacji i na tyle trwałe, że perfekcyjną fryzurą możesz cieszyć się bez żadnych ograniczeń!

HAIRDREAMS Laserbeamer NANO to innowacyjna metoda przedłużania włosów, z której chętnie korzysta wiele klientek naszego salonu. Atrakcyjna cena i profesjonalizm idą u nas w parze, dlatego nie zwlekaj i zdecyduj się na laserowe doczepienie włosów w salonie Dorothy. Z kolei jeśli chcesz pozbyć się ubytków na czubku głowy, skorzystaj z usługi, jaką jest niechirurgiczne uzupełnianie włosów. Jesteśmy pewni, że uzyskany efekt będzie zniewalający, czym wzbudzisz zazdrość wielu koleżanek!