Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

o nas

Salon Dorothy położony jest w spokojnej dzielnicy w punkcie do którego łatwo dojechać zarówno z centrum jak i z dalszych dzielnic i obrzeży Poznania. Jest miejscem do którego chętnie od lat wracają klienci.
Salon tworzy wspaniała ekipa, którą od 1992 roku łączy wiedza i pasja tworzenia. To fryzjerzy styliści , którzy osiągnęli mistrzowski poziom dzięki szkoleniom i chęci rozwoju.
Otrzymywali kilka lat pod rząd certyfikat salon expert loreal. W tym roku również salon Dorothy otrzymał certyfikat salon expert loreal. W swojej pracy główny nacisk kładą na pielęgnacje włosów i jakość wykonywanych usług. Największą satysfakcją dla nich jest zadowolenie i zaufanie jakim darzą ich klienci

Dorota, właścicielka Salon Dorothy Poznań o włosach wie wszystko. Od początku lat dziewięćdziesiątych dba bowiem o fryzury swoich klientów.
Ukończyła między innymi szkolenia TCE Trichology Clinical Education w klinice dr. Kolasińskiego. Ma zaszczyt należeć do grona członków założycieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej ISAT. Brała również udział w licznych konkursach, gdzie zdobywała nagrody m.in. I miejsce w Polsce w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów.

     Oczkiem w głowie właścicielki Salon Dorothy Poznań są niechirurgiczne uzupełnienia włosów. Od wielu lat pomaga kobietom, mężczyznom i dzieciom, borykającym się z problemem łysienia oraz cierpiącym z powodu utraty włosów po chemioterapii. Do jej salonu przyjeżdżają klienci z całej Polski. Dzięki empatii i profesjonalizmowi, których Dorocie nie brakuje wychodzą z Salonu Dorothy Poznań uśmiechnięci i szczęśliwi, z burzą nowych włosów.