Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Peruki naturalne w Katowicach

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniej peruki w Katowicach? Nie decyduj się na półśrodki, tylko wybierz peruki naturalne ze sprawdzonego miejsca.

Salon Dorothy to świetny punkt na mapie Polski, do którego warto się wybrać po wymarzone peruki z naturalnych włosów. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, którzy od lat z pasją dobierają peruki damskie, męskie i dziecięce. U nas skorzystasz z darmowej konsultacji, by wybrać peruki na zamówienie dopasowane do Twoich potrzeb.

Perukarnia dla mieszkańców Katowic - gdzie jej szukać?

Jeśli dotychczas żadna znana Ci perukarnia w Katowicach nie okazała się tą właściwą – zdecyduj się na odwiedzenie Salonu Dorothy. Realizujemy zamówienia dla klientów z całej Polski.

Peruka naturalna to inwestycja w siebie – poprawia komfort życia i podnosi poczucie własnej wartości. Nie warto decydować się na przypadkowe modele, które jedynie powielają schemat pospolitej tresy. Skoro masz się w niej czuć dobrze, warto, by peruka z naturalnych włosów była dopasowana do Ciebie. Dobrze dobrana świetnie dopełni Twój wizerunek, a profesjonalne wykonanie peruki pozwoli osiągnąć efekt naturalnej fryzury.

Pielęgnacja peruki - co trzeba wiedzieć?

Chcesz, by Twoja peruka prezentowała się świetnie przez długi czas? Musisz zatem pamiętać, by o nią odpowiednio dbać. Co jakiś czas wykonuj potrzebne zabiegi pielęgnacyjne, jak farbowanie i strzyżenie peruk – one też wymagają odświeżenia.

Po takiej wizycie Ty poczujesz się lepiej, a Twoja peruka z naturalnych włosów nabierze nowego blasku. Regularna renowacja peruk to ważna i potrzebna czynność, by cieszyć się swoją fryzurą przez długi czas.

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Peruki naturalne - jakie są najlepsze?

Istnieje kilka metod zagęszczania włosów. Najszybsze efekty osiągniemy przy wyborze peruki naturalnej. Pasma europejskie umieszczane są na mikroskórze, dzięki czemu fryzura idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, a efekt końcowy przechodzi najśmielsze oczekiwania klientów – peruki, tupety i toppery wyglądają jak naturalne włosy!

Peruki w Katowicach – rodzaje

W Salonie Dorothy wszystkie naturalne uczesania są projektowane zgodnie z preferencjami klienta. Oferujemy peruki długie i krótkie, peruki dla dzieci, a dla osób zmagających się z chorobą, tworzymy peruki po chemioterapii. Katowice nie mają salonów z tak różnorodnym asortymentem? Wybierz Salon Dorothy! Najlepsze peruki naturalne to takie, w których Ty będziesz czuć się swobodnie. W naszej ofercie są uczesania dla każdego, m.in.: Jeśli nie przekonują Cię peruki, przemyśl niechirurgiczne uzupełnianie włosów – to zabieg, który również znajduje się w naszej ofercie. Wszystkie konsultacje odbywają się z zachowaniem pełnej dyskrecji, w oddzielnym gabinecie.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Salon Dorothy - profesjonalna perukarnia dla mieszkańców Katowic

Wiesz już, że dobór właściwej peruki naturalnej to bardzo indywidualna kwestia. Nowa peruka to nie tylko fryzura, ale też wyższe poczucie własnej wartości i lepsze, bardziej komfortowe życie.

Do każdego klienta podchodzimy z uwagą i zaangażowaniem, bo wiemy, jakie to ważne. Poza profesjonalnym doborem peruki na zamówienie oferujemy również inne usługi, jak: