Salondorothy.pl - przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Pasemka Hairdreams dają wiele możliwości. Wyróżniają się jedwabistym i naturalnym wyglądem. Nie obciążają też Twoich własnych włosów. Zabieg przedłużania włosów tą metodą jest bezinwazyjny, co sprawia, że na skorzystanie z tej usługi chętnie decyduje się wiele osób. Ty również możesz do nich dołączyć korzystając z usług Salon Dorothy.

Przedłużanie włosów w Poznaniu

Mieszkasz w Poznaniu i chcesz przedłużyć włosy? W takim razie koniecznie odwiedź Salon Dorothy. Jest to salon, w którym poza standardowymi usługami fryzjerskimi oferujemy też niechirurgiczne uzupełnianie włosów. Dzięki temu na przedłużanie włosów może zdecydować się każdy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Przedłużanie krótkich włosów

Jednym z powodów zdecydowania się na przedłużenie włosów pasemkami Hairdreams jest chęć posiadania dłuższych włosów. Krótkie włosy nie muszą być problemem i powodem kompleksów. Wystarczy dobranie odpowiednich pasemek Hairdreams. Dostępne są włosy 5 i 7-gwiazdkowe. W zależności od wybranego rodzaju można je nosić od 6 miesięcy do nawet 1,5 roku.

Hairdreams - włosy do przedłużania

Zabieg przedłużania włosów jest bardzo prosty. Korzystamy w tym celu z pasemek Hairdreams. To innowacyjna metoda przedłużania włosów, która pozwala uzyskać naturalny efekt. Włosy są doczepiane bez użycia kleju – przy użyciu laserów, systemu dual lub specjalnych taśm, dzięki czemu nie uszkadzają się. Ponadto, zabieg przedłużania jest całkowicie bezbolesny.

Co więcej, pasemka do przedłużenia można wybrać tak, by były dopasowane pod względem struktury, rozmiaru oraz koloru. Jeśli chodzi o grubość to dostępne są 4:

  • minimicro,
  • micro,
  • medium,
  • normal.

Z kolei w przypadku długości korzystamy z włosów o długości od 15 do 60 cm. Jedynym warunkiem jest to, żeby włosy, które chcesz przedłużyć, miały co najmniej 10 cm długości.

salondorothy - TOPHAIR
salondorothy - MICROLINES

Jak przedłużyć włosy metodą Hairdreams?

 1. Pierwszym krokiem jest udanie się do fryzjera, który specjalizuje się w tej metodzie. Fryzjer musi odpowiednio dobrać rodzaj i rozmiar pasemek, a także ustalić, jakie będą twoje oczekiwania co do fryzury.

2. Następnym krokiem jest umieszczenie pasemek na twoich włosach. Fryzjer będzie musiał odpowiednio je przyciąć, aby pasowały do twojej fryzury.

3. Po umieszczeniu pasemek na twoich włosach, fryzjer będzie musiał je zabezpieczyć, aby się nie zsuwały. Metoda doczepienia zależy od indywidualnych potrzeb danego klienta. Może być to zrobione przy użyciu lasera, systemu dual lub też specjalnych taśm.

Salon Dorothy — profesjonalne przedłużanie włosów

Nasz salon specjalizuje się nie tylko we fryzjerstwie, ale też perukarstwie. Osoby, które w wyniku przebytej choroby straciły włosy, mogą zdecydować się na peruki naturalne albo na tupety damskie i tupety męskie. Jeśli jednak Twoje włosy rosną, ale jednak nie na tyle szybko, by ich długość Cię zadowalała, warto zdecydować się na przedłużanie lub zagęszczanie włosów metodą Hairdreams. Razem z nami znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania!