Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Naturalne peruki dla dzieci

GRATISOWA KONSULTACJA!

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Z myślą o problemach, z jakimi zmagają się najmłodsi, w naszym salonie fryzjerskim można dopasować także peruki dla dzieci. Jesteśmy pewni, że peruki naturalne, które zostaną profesjonalnie dobrane przez stylistów z salonu Dorothy sprawią, że Twoje dziecko odzyska radość życia a noszenie peruki stanie się dla niego czymś normalnym. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację. Wspólnie poszukamy odpowiedniej peruki dla chłopców lub dziewczynek!

Peruki dziecięce — sposób na pozbycie się kompleksów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiek szkolny wiąże się z dużym wpływem ze strony rówieśników. Właśnie wtedy dzieci często są wystawione na krytykę i wyśmiewanie — na przykład przez brak włosów. Peruki na zamówienie, które pomożemy dopasować to sposób na rozwiązanie tego problemu. W specjalnie przeznaczonym do tego gabinecie, dbając o dyskrecję, doradzimy wybór, jakiej peruki dla dzieci będzie najlepszy.

Peruka dziecięca — wygodna podczas codziennego noszenia

Profesjonalnie wykonane peruki naturalne dla dzieci gwarantują wysoki komfort noszenia. Przyklejane do skóry głowy lub przyczepiane metodą clip on zapewniają poczucie, że ich mocowanie jest trwałe i nie spadną w najmniej oczekiwanym momencie. Możesz mieć więc pewność, że gdy Twoje dziecko będzie korzystało z różnorodnych, typowych dla jego wieku aktywności peruka dziecięca nie przekrzywi się i nie spadnie, narażając je na kompleksy. W związku z tym, że jest ona wykonana z prawdziwych włosów, cechuje się wysoką jakością i bez obaw można wykonywać w niej wszystkie czynności. Nawet te, które wymagają kontaktu z wodą.

Peruki naturalne dla dzieci — atrakcyjne ceny w Poznaniu

Peruki dla dzieci długie lub krótkie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców — możesz mieć pewność, że podczas wizyty w naszym salonie zamówisz odpowiednią. Z myślą o wszystkich klientach staramy się, by ceny za peruki były jak najbardziej atrakcyjne. Dzięki temu każdy może liczyć na atrakcyjny wygląd pozwalający na pozbycie się kompleksów.

Umów się na bezpłatną wizytę w salonie Dorothy i spraw, by peruki dla dzieci pozwoliły Twojemu dziecku w pełni cieszyć się życiem! W przypadku miejscowego wypadania włosów proponujemy uzupełnienia dla dzieci, w których doborze również pomożemy.

Peruki dla dzieci w Poznaniu — dopasowane do indywidualnych potrzeb

Niezależnie od tego, czy szukasz dla swojego dziecka peruki po chemioterapii, czy brak włosów wynika z innych kwestii, salon Dorothy pozwoli zadbać o jego fryzurę. Peruka dziecięca z prawdziwych włosów, która zostanie wykonana na specjalne zamówienie, będzie odpowiadała indywidualnym potrzebom Twojej pociechy. Można ją dobrać zarówno pod względem długości — krótka lub długa, jak i koloru. 

Peruki dla dziewczynek i chłopców — pielęgnacja i stylizacja

Z racji, że peruki naturalne dla dzieci robione są z pasemek prawdziwych włosów, należy pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. W tym celu najlepiej stosować się do zaleceń specjalistów oraz regularnie korzystać z możliwości regeneracji peruki w salonie Dorothy. Dzięki temu sprawimy, że mimo upływu czasu będzie się ona prezentowała równie atrakcyjnie, jak w momencie jej pierwszego nałożenia. Co więcej, korzystając z naszych usług, w każdej chwili możesz liczyć na stylizację peruki. Zależy nam na tym, by Twoje dziecko czuło się w niej naprawdę dobrze, dlatego jeśli będzie wymagana zmiana fryzury — z chęcią się tego podejmiemy!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910