Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Naturalne peruki dla dzieci

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Z myślą o problemach, z jakimi zmagają się najmłodsi, nasz salon fryzjerski oferuje także peruki dla dzieci. Jesteśmy pewni, że peruki naturalne, które zostaną profesjonalnie dobrane przez stylistów z salonu Dorothy sprawią, że Twoje dziecko odzyska radość życia a jej noszenie stanie się dla niego czymś normalnym. Dzięki temu nie tylko uniknie nieprzychylnych komentarzy ze strony rówieśników, ale także nie będzie czuć się niekomfortowo z powodu braku włosów. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację. Wspólnie poszukamy odpowiedniej peruki dla chłopców lub dziewczynek!

Peruki dziecięce — sposób na pozbycie się kompleksów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiek szkolny wiąże się z dużym wpływem ze strony rówieśników. Dzieci w tym okresie bardzo często są wystawione na krytykę i wyśmiewanie. Powodów może być wiele, zaczynając od odmiennego ubioru, poprzez wygląd, kończąc na różnego rodzaju problemach zdrowotnych, które objawiać mogą się zwiększoną masą ciała czy brakiem włosów. Choroby powodujące wypadanie włosów, wcale nie muszą być powodem to tego, aby Twoje dziecko czuło się źlePeruki na zamówienie, które pomożemy dopasować to sposób na rozwiązanie tego problemu. W specjalnie przeznaczonym do tego gabinecie, dbając o dyskrecję, pomożemy Ci w wyborze peruki naturalnej dla dzieci. Dzięki temu Twoja pociecha będzie mogła dobrać najbardziej odpowiadające jej uczesanie i uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji w codziennym życiu.

Peruka dziecięca — wygodna podczas codziennego noszenia

Profesjonalnie wykonane peruki dziecięce gwarantują wysoki komfort noszenia. Przyklejane do skóry głowy lub przyczepiane metodą clip on zapewniają poczucie, że ich mocowanie jest trwałe i nie spadną w najmniej oczekiwanym momencie. Możesz mieć więc pewność, że gdy Twoje dziecko będzie korzystało z różnorodnych, typowych dla jego wieku aktywności peruka dziecięca nie przekrzywi się i nie spadnie, narażając je na kompleksy. W związku z tym, że jest ona wykonana z prawdziwych włosów, cechuje się wysoką jakością i bez obaw można wykonywać w niej wszystkie czynności. Nawet te, które wymagają kontaktu z wodą. Twoje dziecko może więc w pełni korzystać z życia i z wszystkich aktywności ze znajomymi. Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.

Peruki naturalne dla dzieci — atrakcyjne ceny w Poznaniu

Peruki dla dzieci długie lub krótkie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców — możesz mieć pewność, że podczas wizyty w naszym salonie zamówisz odpowiednią. Z myślą o wszystkich klientach staramy się, by ceny za peruki były jak najbardziej atrakcyjne. Dzięki temu każdy może liczyć na atrakcyjny wygląd pozwalający na pozbycie się kompleksów. To właśnie dlatego, tworząc je, wykorzystujemy włosy dziewicze, które wyróżniają się tym, że ich struktura nigdy nie została naruszona przez zabiegi koloryzujące, a więc odpowiadają naturalnemu wyglądowi dziecięcych włosów. Nasze naturalne peruki są więc nie do odróżnienia z prawdziwymi włosami. 

Umów się na bezpłatną wizytę w salonie Dorothy i spraw, by peruki dla dzieci pozwoliły Twojemu dziecku w pełni cieszyć się życiem! W przypadku miejscowego wypadania włosów, proponujemy niechirurgiczne uzupełnianie włosów, w których doborze również pomożemy. Salon Dorothy to miejsce, które oferuje także szereg usług związanych z doborem nowego uczesania. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:Peruki dla dzieci w Poznaniu — dopasowane do indywidualnych potrzeb

Niezależnie od tego, czy szukasz dla swojego dziecka peruki po chemioterapii, czy brak włosów wynika z innych kwestii, salon Dorothy pozwoli zadbać o jego fryzurę. Peruka dziecięca z prawdziwych włosów, która zostanie wykonana na specjalne zamówienie, będzie odpowiadała indywidualnym potrzebom Twojej pociechy. Dzieci od najmłodszych lat są wzrokowcami i z łatwością dostrzegają różnice dotyczące zmiany fryzury. Nasze peruki możesz dobrać zarówno pod względem długości — krótka lub długa, jak i koloru. Szeroki wybór modeli pozwoli Ci dopasować nowe uczesanie do naturalnego koloru i długości włosów dziecka. Znajomi Twojej pociechy nie zauważą więc, że na jego głowie po przebytej chorobie znajduje się peruka, a nie prawdziwe włosy. 

Peruki dla dziewczynek i chłopców — pielęgnacja i stylizacja

Peruki naturalne dla dzieci robione są z pasemek prawdziwych włosów. Należy pamiętać więc o odpowiedniej pielęgnacji. W tym celu najlepiej stosować się do zaleceń specjalistów oraz regularnie korzystać z możliwości regeneracji peruki w salonie Dorothy. Dzięki temu, mimo upływu czasu będzie się ona prezentowała równie atrakcyjnie, jak w momencie jej pierwszego nałożenia. Co więcej, korzystając z naszych usług, w każdej chwili możesz liczyć na stylizację peruki. Zależy nam na tym, by Twoje dziecko czuło się w niej naprawdę dobrze, dlatego jeśli będzie wymagana zmiana fryzury — z chęcią się tego podejmiemy! Oprócz wielu rodzajów peruk oferujemy także tupety dla dzieci, które z powodzeniem możesz dobrać do rodzaju i koloru włosów najmłodszych. 

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910