Tupety damskie z włosów naturalnych

Każda z nas pragnie czuć się atrakcyjna i piękna, a włosy są dla nas jednym z najważniejszych atrybutów. Tupety damskie to rozwiązanie, dzięki któremu skutecznie ukryjesz obszar, na którym dochodzi do miejscowego wypadania włosów. W salonie Dorothy skorzystasz z profesjonalnej porady stylistów i wspólnie z nimi wybierzesz tupety damskie z włosów naturalnych dopasowane do Twojej urody. Uzupełnianie włosów dla kobiet, którym zajmujemy się na co dzień, pozwala wpłynąć na zadowolenie wielu klientek.

Tupety damskie z włosów naturalnych - sposób na pozbycie się kompleksów

Wiele kobiet, w różnym wieku, traci włosy. Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Najczęściej są to zaburzenia hormonalne (po ciąży, menopauzie, ciężkich chorobach czy stosowaniu niektórych leków), nadmierny stres, zbyt silne zabiegi fryzjerskie. Bardzo często przyczyną konieczności uzupełniania włosów i noszenia tupetów damskich są uwarunkowania genetyczne, z powodu których kobiety mają przerzedzone, cienkie i słabe włosy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Tupet damski naturalny - uzupełnianie włosów dla kobiet w salonie Dorothy

Nasze systemy uzupełnienia włosów  – treski, czyli tupety damskie przymocowywane do włosów za pomocą klipsów są wykonywane na indywidualne zamówienie, zgodnie z konkretnymi potrzebami naszych klientów. W atrakcyjnej cenie można dobrać u nas także tupety męskie i tupety dla dzieci. Oferowane tupety do zagęszczania i uzupełniania włosów są wykonywane ręcznie z niezwykłą precyzją i delikatnością. Dzięki nim możesz nosić prawie każdą fryzurę – odkrywać czoło, odsłaniać przedziałek, czesać w tzw. koński ogon lub w kok. To od Ciebie zależy, w jaki sposób tupet damski clip in będzie się prezentował na Twojej głowie.

Tupety damskie - gwarancja dużej różnorodności

Stosownie do życzeń naszych klientek możliwe jest wykonanie najmodniejszych fryzur z naturalnym odrostem, balejażami, świetlistymi refleksami. Dzięki tupetom damskim z włosów naturalnych możliwe jest osiągnięcie wszystkich kolorów – od naturalnych, po jasny blond, czy czekoladowy brąz.

Najważniejsze jest to, że tupet damski tropper można myć i pielęgnować jak własne włosy. Co ważne, zarówno tupety, jak i peruki naturalne potrafią sprawić, że każda kobieta może znów poczuć się pięknie i cieszyć się życiem, a nawet uprawiać dowolny sport.

Marzysz o fryzurze, która zrobi wrażenie na wszystkich wokół? A może chcesz zwiększyć pewność siebie? Tupety damskie, peruki, oraz przedłużanie i zagęszczanie włosów, a także niechirurgiczne uzupełnianie włosów to usługi, dzięki którym wizyta w salonie Dorothy pozwala na zupełną metamorfozę nawet tym, którzy zmagają się z poważnymi problemami.