Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Tupety damskie z włosów naturalnych

Każda z nas pragnie czuć się atrakcyjna i piękna, a włosy są dla nas jednym z najważniejszych atrybutów. Jednak wiele kobiet, w różnym wieku, traci włosy.

Nasze systemy uzupełnienia włosów są wykonywane na indywidualne zamówienie, zgodnie z konkretnymi potrzebami naszech Klientek. Są wykonywane ręcznie z niezwykłą precyzją i delikatnością. Pozwalają nosić prawie każdą fryzurę, odkrywać czoło, odsłaniać przedziałek, czesać w tzw. koński ogon lub w kok. 
Stosownie do życzeń naszych Klientek możliwe jest wykonanie najmodniejszych fryzur z naturalnym odrostem, balejażami, świetlistymi refleksami. Możliwe jest osiągnięcie wszystkich kolorów – od naturalnych, po jasny blond, czy czekoladowy brąz.

Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Najczęściej są to zaburzenia hormonalne (po ciąży, menopauzie, ciężkich chorobach czy stosowaniu niektórych leków), nadmierny stres, zbyt silne zabiegi fryzjerskie. Bardzo często przyczyną są uwarunkowania genetyczne, z powodu których kobiety mają przerzedzone, cienkie i słabe włosy.

Najważniejsze jest to, że nowe włosy myjemy i pielęgnujemy jak własne . Co ważne z naszymi włosami każda kobieta znów poczuje się piękna i będziesz mogła w pełni cieszyć się życiem i nawet upawiać dowolny sport.

0