Farbowanie peruk

GRATISOWA KONSULTACJA!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Farbowanie peruk to usługa, dzięki której nasi styliści sprawią, że Twoja fryzura nabierze zupełnie innego charakteru. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie i umów na wizytę w salonie Dorothy. Farbowanie peruki naturalnej jest możliwe dzięki temu, że wykonano ją z prawdziwych włosów. Należy jednak pamiętać o tym, że żeby zachować blask i wygląd cechujący peruki naturalne przy ich farbowaniu trzeba korzystać ze specjalnie przeznaczonych do tego produktów, które najlepiej zrobią specjaliści.

Peruka z prawdziwych włosów — farbowanie

W salonie Dorothy każdy może liczyć na znalezienie peruki dla siebie. Pracujący tu styliści pomogą dostosować peruki na zamówienie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Interesuje Cię fryzura z grzywką? A może zmagasz się z brakiem włosów po chemioterapii? Niezależnie od Twoich preferencji jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania — także te dotyczące koloryzacji włosów. Chcemy dać Ci poczucie, że modne peruki pozwalają pozytywnie wpłynąć na Twój wygląd oraz samopoczucie. Ich farbowanie pozwoli nam to wspólnie osiągnąć!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Farbowanie peruk z naturalnych włosów

W ramach bezpłatnej konsultacji pomożemy Ci zdecydować, jakie peruki z naturalnych włosów pozwolą spełnić Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak chcesz nieco bardziej zaszaleć, warto skorzystać z możliwości, jaką daje farbowanie peruki. W ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić zupełną metamorfozę Twojego wizerunku. Oferujemy peruki po chemioterapii, wśród których znajdziesz:

Wszystkie z nich w dowolnym momencie można dostosować pod względem fryzury, a także koloru. Licząc na efektowną zmianę zdecyduj się na farbowanie peruki naturalnej w salonie Dorothy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dzięki którym codziennie będziesz cieszyć się modnym wyglądem swojej peruki!

Zapewniamy dyskrecję
w specjalnym gabinecie.