Tupety dla dzieci z włosów naturalnych

Niechirurgiczne uzupełnienia włosów dla dzieci to rozwiązanie, dzięki któremu Twoja pociecha wreszcie stanie się szczęśliwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że problemy związane z brakiem włosów są dla dziecka powodem wielu nieprzyjemności, szczególnie ze strony rówieśników. Świat dziecka staje wówczas na głowie. W salonie fryzjerskim Dorothy staramy się wyjść potrzebom takich osób naprzeciw i pozwalamy dobrać dostosowane do indywidualnych potrzeb uzupełnienia dziecięce z włosów naturalnych. Zachęcamy do darmowej konsultacji z naszymi stylistami!
Salondorothy - uzupełnianie włosów dla dzieci

Metody uzupełniania włosów dla dzieci

Innym sposobem na uzupełnienie włosów, który proponujemy naszym klientom, są peruki naturalne. Podobnie jak w przypadku  niechirurgicznych uzupełnień dla dzieci mocowane są one na cieniutkiej bazie i mikroskórze. W zależności od możliwości peruki dla dzieci z włosów naturalnych są przyklejane do skóry głowy lub przypinane metodą clip in

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku szczęśliwe dzieciństwo, nie pozwól, by ze względu na brak włosów w jakiejkolwiek sytuacji czuło się niekomfortowo. Niechirurgiczne uzupełnianie włosów, czyli system uzupełnień na mikroskórze to sposób na skuteczne zakrycie miejscowych ubytków. W celu podjęcia właściwej decyzji zapraszamy do wizyty w salonie fryzjerskim Dorothy

Niechirurgiczne uzupełnienia z włosów naturalnych - podaruj dziecku radość

Uzupełnienia z włosów naturalnych pozwalają na zagęszczanie i przedłużanie włosów w miejscu ich widocznego ubytku. Na przymocowanie włosów na mikroskórze najczęściej decydują się rodzice dzieci, które zmagają się z ciężką chorobą powodującą wypadanie włosów lub zatrzymanie ich wzrostu. Powodem łysienia już w wieku dziecięcym mogą być też wady genetyczne. Niezależnie od tego, co jest dokładną przyczyną takiej sytuacji, naturalne uzupełnienia włosów, które na cienkiej siateczce są przyklejane do skóry głowy, w znaczącym stopniu wpłyną na poczucie komfortu i pozwolą dziecku czerpać przyjemność z każdego dnia!

Uzupełnianie włosów w salonie Dorothy - systemy na mikroskórze

Podobnie jak tupety damskie i tupety męskie, uzupełnienia dziecięce należą do systemów uzupełniania włosów, które powstają na indywidualne zamówienie. W trakcie darmowej konsultacji w naszym salonie fryzjerskim wspólnie z klientem określamy konkretne potrzeby i na tej podstawie dobieramy system odpowiadający pod względem gęstości i miękkości włosów. Wykonuje się go ręcznie z zachowaniem jak największej delikatności, dzięki czemu niechirurgiczne uzupełnienia dla dzieci umocowane na mikroskórze bez problemu można dopasować do ich własnych pasemek. Dzięki temu, że mikroskóra jest delikatnym materiałem, skóra głowy może oddychać, a włosy po leczeniu swobodnie odrastać.