tamara-bellis-Brl7bqld05E-unsplash

Krótkie ombre na peruce – jak osiągnąć ten efekt?

Chcesz nieco zmienić wygląd swojej peruki? Marzy Ci się ombre na peruce i nie wiesz, kto mógłby wykonać dla Ciebie taką modernizację? W takim razie trafiłaś idealnie! Salon Dorothy to wyjątkowe miejsce, które nie tylko sprzedaje klientom wysokiej jakości peruki, ale również tworzy z nich małe arcydzieła!

Czy peruki można farbować? Odpowiadamy!

Noszenie peruki nie jest w dzisiejszych czasach żadnym tabu. I całe szczęście! Peruki może nosić praktycznie każdy – od osób zmagających się z wypadaniem włosów na skutek zmian hormonalnych, przez osoby dotknięte różnego rodzaju schorzeniami, aż po artystów, którzy chcą w ten sposób zmienić swój imidź. Warto przy okazji podkreślić, że współczesne peruki różnią się znacząco od tych, które nosiło się dawniej. Niegdyś peruki wyglądały bardzo nienaturalnie – tworzyło się je ze sztucznych i nieprzyjemnych w dotyku materiałów, przez co cała peruka wyglądała naprawdę mało estetycznie. Dziś peruki tworzy się wyłącznie z włosów naturalnych, a cały ten przedmiot jest dostosowany bezpośrednio do osoby kupującej. 

Co ciekawe, zakupioną raz perukę można dowolnie modyfikować. Jak farbować perukę? Przydadzą się do tego na pewno umiejętności, a także odpowiednia farba. Możliwość zmiany wyglądu peruki to ogromne udogodnienie dla każdego. Zdarza się, że nasza fryzura zwyczajnie nam się znudziła bądź też nie pasuje dłużej do naszego nowego stylu. Zakupione w sklepie internetowym Salon Dorothy można dowolnie przerabiać! Szczególną popularnością cieszy się ombre, które zapewnia wyjątkowy wygląd każdej naszej klientce. 

Jak farbować włosy ombre? Nasze podpowiedzi

Uzyskanie takiego efektu nie jest wcale trudne. Jak zrobić ombre, by efekt utrzymywał się przez naprawdę długi czas? Wspomnieliśmy już o odpowiednich specyfikach. Ombre wykonuje się poprzez nałożenie na końcówki włosów rozjaśniacza. Warto od razu zaznaczyć, że taki preparat musi odznaczać się najwyższą jakością; w przeciwnym razie możemy zniszczyć naturalne włosy, z których zrobiona jest nasza peruka. Taki niepożądany efekt może pojawić się również wtedy, gdy zbyt przytrzymamy rozjaśniacz na naszych włosach. Decydując się na samodzielne rozjaśnianie włosów, należy koniecznie przestrzegać instrukcji na opakowaniu specyfiku. 

Zdecydowanie lepszy pomysłem jest udanie się do specjalisty, który zajmie wykona nie tylko ombre, ale również wiele innych fryzur na perukach. Jeśli interesują Cię tego typu usługi, to koniecznie zajrzyj do Salon Dorothy. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i modyfikowaniem gotowych już peruk. Polecamy również przejrzeć nasz asortyment – dysponujemy rozbudowanym wyborem peruk, które przydadzą się na różne okazje. Warto również podkreślić, że nasi klienci mogą korzystać z wyjątkowo korzystnych cen. Współpracujemy dodatkowo z najlepszymi markami, które produkują specyfiki do włosów naturalnych i peruk. Chętnie doradzamy wybór najlepszego rozwiązania, które z pewnością usatysfakcjonuje naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty – koniecznie sprawdź peruki naturalne w Salon Dorothy!