Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

duc-dao-cOe0L1Yp2UA-unsplash

Jak ułożyć fryzurę z krótkich włosów: Inspirujące pomysły na stylizowanie peruki

Kobiety z długimi włosami mają nieograniczone możliwości, ale jak ułożyć fryzurę z krótkich włosów? To również nie jest skomplikowane, a możliwości na stylową fryzurę z krótkich włosów jest sporo. Kobiety z krótkimi włosami, także te korzystające z peruki, w kilka chwil mogą stworzyć piękne stylizacje. Można zdecydować się na fryzurę z grzywką, boba czy pixie cut. Poznaj nasze propozycje.

Krótkie fryzury damskie z grzywką – dla kogo?

Krótka fryzura z grzywką na bok jest doskonałą propozycją dla wszystkich kobiet o mniej regularnych rysach twarzy. Ten typ uczesania odciąga uwagę od nieproporcjonalnej, zbyt okrągłej albo mało symetrycznej twarzy. Najmodniejsza grzywka w krótkiej fryzurze powinna być postrzępiona i ułożona lekko na bok. Dobrze, gdy sięga poniżej linii brwi, odsłaniając jednak oczy. Taka propozycja nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze świetnie się prezentuje. Pasuje zarówno do eleganckiej, wieczorowej kreacji, jak i do jeansów na co dzień.

Krótkie fryzury damskie z pazurem – pixie cut, bob cieniowany

Panie, które nie boją się eksperymentować, mogą zdecydować się na krótkie fryzury z pazurem. Świetną stylizację stanowi pixie cut. Co kryje się pod tym tajemniczym określeniem? To oryginalna fryzura, która charakteryzuje się krótkim tyłem i nieco dłuższym przodem. Nie ma co ukrywać, zawsze dobrze wygląda, dlatego często wybierana jest przez gwiazdy. Kobiety, które lubią szybkie fryzury, mogą zdecydować się z kolei na boba cieniowanego. To uczesanie wyróżnia nieregularność i lekkość. Często cieniowanie wykonuje się za pomocą maszynki do strzyżenia, co sprawia, że włosy zyskają dynamiki. Ułożenie to pasuje kobietom w każdym wieku. Stylizacja jest prosta, trzeba wysuszyć włosy suszarką i je uczesać.

Krótka fryzura nie wymagająca układania

Pixie cut i bob to krótka fryzura nie wymagająca układania, którą cenią kobiety, żyjące w biegu. Te uczesania są uniwersalne, ponieważ można je wykonać na nieco dłuższych włosach. Układa się je podobnie. Bob do ramion pasuje do każdego kształtu twarzy, bo w przypadku krótkich bobów przyjmuje się, że włosy nie są dłuższe niż do ramion. Dłuższy pixie cut można nosić na włosach prostych, falowanych czy kręconych. To bardzo elegancka odmiana tradycyjnego boba.

Krótkie fryzury damskie z pazurem wcale nie muszą być nudne. Kobiety, które nie lubią spędzać dużo czasu przed lustrem, mogą zdecydować się na peruki. Wyglądają one naturalnie, a uczesania można zmieniać do woli. Takie peruki oferuje Salon Dorothy, w którym znajdziesz trwałe oraz świetnej jakości peruki. Wykonane są z włosów naturalnych, dlatego efekt będzie niesamowity. Możesz łatwo i szybko zmienić swój wizerunek. To świetna oferta także dla pań, które mają rzadkie włosy. W naszym Salonie możesz wzmocnić pewność siebie.