Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Bez tytułu

Gdzie można przymierzyć peruki?

Gdzie można przymierzyć peruki? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które właśnie zamierza skorzystać ze sztucznego uczesania. Choć powodów, dla których możesz zdecydować się na noszenie peruki, jest wiele, zawsze towarzyszy im niezmienny problem – czy dobrze będę wyglądać w takim uczesaniu? Na jaką fryzurę się zdecydować? Wybrać długie, czy krótkie włosy? W jakim kolorze? Nie da się ukryć, że zakup peruki po chemioterapii rodzi wiele pytań, a z punktu widzenia osoby mającej ją nosić, najwygodniej byłoby po prostu przymierzyć kilka modeli. Sprawdź, gdzie możesz dokonać bezpłatnej przymiarki peruki.

Wybór sztucznego uczesania – gdzie można przymierzyć peruki?

Peruki w ostatnich latach cieszą się wielkim zainteresowaniem. Coraz rzadziej ich zakupowi towarzyszy uczucie skrępowania, a klienci chętnie je wybierają. Wynika to po części ze wzrostu świadomości społeczeństwa, ale także z prężnego rozwoju branży perukarskiej. Dziś dostępne są nie tylko peruki syntetyczne, które mocno rzucają się w oczy, ale przede wszystkim peruki naturalne. Trudno odróżnić je od zwykłej fryzury. Abyś mógł się przekonać, jak wyglądasz w peruce o konkretnej fryzurze, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji połączonej z przymiarką, jaką oferuje Salon Dorothy.

Jak wybrać perukę i od czego zacząć?

Stojąc przed wyborem optymalnej peruki, z pewnością zastanawiasz się, na jakie uczesanie postawić? Nie każdy chce wracać do swojej starej fryzury, a peruki z włosów naturalnych, dają możliwość swobodnego eksperymentowania z nowym uczesaniem. Niezależnie jednak na jaki model się zdecydujesz, warto przemyśleć, czego właściwie oczekujesz od peruki. Przed wizytą w salonie określ:

  • kolor peruki;
  • długość włosów;
  • rodzaj peruki – syntetyczna czy naturalna.

Pomoże Ci to podczas wizyty w salonie, na której możesz przymierzyć gotowe rozwiązania. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest to, jak Ty się czujesz w konkretnej peruce, a nie jej wygląd czy nowoczesne uczesanie.

Dopasowanie peruki i przymiarka w specjalistycznych sklepach

Peruka nie może powodować u Ciebie dyskomfortu, dlatego też bardzo ważne jest jej dopasowanie. Aby móc sprawdzić jak wyglądasz i jak się czujesz w konkretnych rozwiązaniach, warto wybrać się do jednego ze specjalistycznych sklepów. Choć oferty zakupu peruki przez Internet kuszą atrakcyjnymi cenami i licznymi promocjami, nie warto z nich korzystać.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego? Chodzi nie tylko o trudności związane z jej dopasowaniem w taki sposób, aby nie odznaczała się na głowie, ale również o ryzyko zakupu produktu niezgodnego z opisem. Warto pamiętać, że peruki naturalne, nigdy nie będą w cenie peruk syntetycznych. Wynika to przede wszystkim z jakości ich wykonania, a także konieczności pozyskania naturalnych włosów. 

Salon Dorothy – miejsce z perukami dla najbardziej wymagających

Peruki kojarzą Ci się źle? Na samą myśl o konieczności ich założenia robi się Tobie gorąco? W Salonie Dorothy odczarowujemy złą sławę. Nowoczesne peruki damskie, jakie posiadamy w swojej ofercie, wyróżniają się przede wszystkim idealnym dopasowaniem. Dzięki temu założona peruka nie odstaje i nie odznacza się na głowie, a Ty masz szansę odzyskać wiarę w siebie i cieszyć się swoją nową fryzurą. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas oczekuje od peruki czegoś innego. Tobie, być może zależy na dopasowaniu jej do swojego naturalnego uczesania. Inni potrzebują zmiany i zamiast krótkich, ciemnych, prostych włosów, chcą cieszyć się z długich loków w kolorze blond. Niezależnie od tego, oferujemy szeroką gamę peruk do przymierzenia. Pozwoli Ci to wybrać najbardziej odpowiednią fryzurę i sprawdzić, w jakich włosach wyglądasz i czujesz się najlepiej. Salon Dorothy to miejsce dla osób wymagających. Nie boimy się wyzwań, a nasze peruki wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań wyglądem, jakością i dopasowaniem.

Peruki refundowane przez NFZ

Czy wiesz, że możesz cieszyć się z nowej peruki naturalnej w niższej cenie? Zgodnie z obowiązującym prawem, wszyscy pacjenci po chemioterapii mogą raz w roku uzyskać dofinansowanie na zakup peruki. Co ważne, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na perukę naturalną, czy syntetyczną, wysokość dofinansowania wynosi 250 zł. Warto więc skorzystać z możliwości i wybrać trwalsze rozwiązanie, w postaci uczesania z naturalnych włosów. W Salonie Dorothy kupując perukę możesz liczyć na dodatkowe benefity. Pierwsze jej strzyżenie jest usługą całkowicie darmową, dzięki czemu możesz cieszyć się z nowej fryzury jeszcze taniej. 

Jeśli nadal zastanawiasz się, gdzie można przymierzyć peruki – spieszymy z odpowiedzią. Salon Dorothy od lat oferuje sprawdzone rozwiązania w zakresie peruk z naturalnych włosów. Jeśli masz wątpliwości odnośnie do tego, jaką fryzurę wybrać, odwiedź nasz salon i skorzystaj z darmowej przymiarki. Podczas wizyty odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości, a także pomożemy dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. W naszym salonie kupisz peruki damskie, peruki męskie, oraz peruki dla dzieci. Zapraszamy do umówienia się na niezobowiązującą przymiarkę!