velizar-ivanov-9nTxnFaSR_Q-unsplash

Jak długo utrzymuje się efekt zagęszczania włosów?

Marzysz o pięknych i gęstych włosach? Ciągle nachodzą Cię wątpliwości: zagęszczanie włosów – ile się utrzymuje, ile kosztuje, jaką wybrać metodę, czy to wygląda naturalnie? Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania znajdziesz w Salonie Dorothy. Nasi styliści zaopiekują się Twoją fryzurą i wybiorą najlepszą metodę przedłużania włosów. Doradzą, który sposób zagęszczania włosów będzie dla Ciebie najlepszy. Podpowiedzą też, jak dbać o nowe uczesanie, aby cieszyć się gęstymi włosami przez wiele miesięcy.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – ile to kosztuje?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje przedłużanie włosów albo ich zagęszczanie,  musisz wiedzieć, że na cenę wpływa wiele czynników. Do najważniejszych z nich należą:

  • rodzaj użytych włosów – naturalne włosy są droższe od sztucznych,

  • długość i grubość włosów – im doczepy dłuższe i grubsze, tym koszt przedłużania jest wyższy,

  • metoda przedłużania/zagęszczania – ustalana indywidualnie w oparciu o Twoje oczekiwania,

  • stan i grubość Twoich włosów.

Salon Dorothy oferuje bezpłatne konsultacje, w trakcie których omawiamy kondycję Twoich włosów i dobieramy odpowiednią metodę. Zabieg przedłużania i doczepiania włosów nie niszczy naturalnych kosmyków, jest bezpieczny dla skóry głowy. Łączenia są niewidoczne, a doczepy solidnie przymocowane. Nowe włosy są odporne na działanie wysokiej temperatury, możesz je myć,  suszyć, stylizować i farbować. A dzięki prawidłowej pielęgnacji włosów będziesz przez długi czas cieszyć się naturalnym efektem doczepów.  

Jeśli interesuje Cię zagęszczanie włosów w Poznaniu, to również zapraszamy do salonu Dorothy. Oddaj się w ręce naszych stylistów, a w rekordowo krótkim czasie zyskasz nową fryzurę i piękne, gęste włosy. Odwiedź nasz salon fryzjerski – zaproponujemy metodę najlepszą dla Ciebie oraz wspólnie wybierzemy długość i kolor włosów. Ustalimy wtedy dokładnie, ile kosztuje zagęszczanie włosów w Twoim przypadku. A potem czeka Cię spektakularna metamorfoza!

Jak wygląda przedłużanie włosów?

Przygotuj się na zabieg całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Włosy doczepiamy bez użycia kleju. Stosujemy laserowe przedłużanie włosów, system dual, metodę kanapkową lub specjalne taśmy. Dopinamy pasemka Hairdreams o wybranej strukturze i grubości:

  • minimicro,

  • micro,

  • medium,

  • normal.

Podczas wizyty wybieramy kolor, rozmiar i strukturę pasemek. Korzystamy z włosów naturalnych, aby Twoja fryzura wyglądała perfekcyjnie. Możesz wybrać kosmyki o długości od 15 do 60 cm.

Zagęszczanie włosów – ile się utrzymuje?

Zagęszczanie włosów Poznań – w Salonie Dorothy doczepiamy pasemka z prawdziwych włosów, które są jedwabiste w dotyku i wyglądają bardzo naturalnie. Przyjdź do nas, a dobierzemy pasemka idealnie pasujące do Twojego odcienia – w naszej ofercie mamy aż 12 kolorów. To, ile czasu utrzymuje się zagęszczanie, zależy głównie od typu włosów, które zostaną doczepione. Możemy Ci zaoferować:

  • włosy 7-gwiazdkowe special, czyli włosy rasy europejskiej, które można nosić nawet 1,5 roku,

  • włosy 5-gwiazdkowe (ciemniejsze, lekko rozjaśnione), które można nosić do 6 miesięcy.

A jeżeli zastanawiasz się: przedłużanie włosów metodą kanapkową – ile się trzyma? To odpowiedź brzmi: od 4 do 6 miesięcy.

Jeśli zdecydujesz się na zabieg w naszym salonie, Twoje włosy zyskają na gęstości na wiele miesięcy. Przyjdź do nas, jeśli chciałabyś poprawić stan cienkich i przerzedzonych kosmyków. Zagęszczanie włosów na czubku głowy to również świetny sposób, aby zyskać fantastyczne uczesanie i pewność siebie.

Zagęszczanie włosów czy peruka?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to świetne metody dla posiadaczek przerzedzonych i słabych włosów. Natomiast jeśli chcesz poprawić swoją fryzurę po chemioterapii, wybierz nasze peruki z włosów naturalnych. Znajdziesz tam zarówno perki damskie, jak i peruki męskie. Dzięki wizycie w Salonie Dorothy zyskasz nowy wygląd, pewność siebie i lepsze samopoczucie. Zapraszamy!