woman-g479fe5fd3_1920

Ile kosztuje zagęszczanie włosów?

Wychodząc z domu zerkasz do lustra…i z niezadowoleniem stwierdzasz, że Twoje włosy są zbyt cienkie. Zastanawiasz się, ile kosztuje zagęszczanie włosów? Dzięki innowacyjnym metodom zagęszczania włosów, możesz spełnić swoje marzenie o gęstej i pełnej blasku fryzurze niczym z reklamy. Czytaj dalej, a dowiesz się, ile kosztuje doczepianie włosów u fryzjera i przekonasz się, że warto skorzystać z tej usługi w naszym salonie.

Zagęszczanie włosów – na czym polega

Jeśli decyzja o zagęszczeniu włosów została już podjęta, z pewnością chcesz się dowiedzieć:

  • na czym to polega?
  • czy jest bezpieczne?

Nie musisz się obawiać. Zagęszczanie włosów w Poznaniu w salonie Dorothy to całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny zabieg. Polega na doczepianiu pasemkami Hairdreams prawdziwych, zdrowych włosów do Twoich własnych. Dzięki tej metodzie uzyskasz naturalnie gęste włosy. Nikt nie zauważy, że zostały przedłużone czy zagęszczone w sztuczny sposób i możesz je nosić nawet do 1,5 roku! Jaki jest koszt zagęszczania włosów?

Koszt zagęszczania włosów

Jeśli natura nie obdarzyła Cię naturalnie gęstymi włosami, zapewne zastanawiasz się, jaki jest koszt doczepiania włosów.
Stosując pasemka Hairdreams zagęszczamy włosy po bokach i z tyłu głowy uzyskując w pełni naturalny efekt. Doczepiamy włosy laserowo, systemem dual lub specjalnymi taśmami. Dzięki czemu nie musisz obawiać się zniszczenia Twoich włosów lub pozostawienia jakichkolwiek śladów po zdjęciu zagęszczenia.

Jeśli borykasz się z problemem silnego wypadania włosów, możemy Ci również zaproponować zagęszczanie włosów na czubku głowy. Stosujemy wówczas metodę Hairdreams MicroLines, która polega na modelowaniu na czubku głowy systemu nitek, czyli delikatnej mikrosiateczki z polimeru, w które wplecione są włosy. Dzięki temu uzyskasz niezwykle naturalny efekt bez rezygnacji z biegania, pływania i innych aktywności.

A zatem ile kosztuje doczepianie włosów u fryzjera? Tak naprawdę wszystko zależy od długości i gęstości Twoich naturalnych włosów oraz tego, na jaką metodę zagęszczania włosów się zdecydujesz. Nasi styliści podchodzą w pełni indywidualnie do każdej osoby. Doradzą i dostosują sposób zagęszczania włosów do Twoich potrzeb. Podczas takiej wizyty będzie można ustalić cenę zabiegu i wtedy dowiesz się, ile kosztuje zagęszczanie włosów w Twoim przypadku.

A może peruka?

Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy nie ma możliwości zastosowania wcześniej wspomnianych metod zagęszczania włosów. Utrata włosów spowodowana może być wówczas chorobą, jej leczeniem lub np. łysieniem. W naszym salonie mamy ofertę skierowaną również do osób borykających się z tego typu problemami.
Rozwiązaniem są peruki. Znajdziesz u nas:

Stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie klienta, więc decydując się na zakup naszych peruk, otrzymasz peruki w 100% naturalne wykonane z włosów tkanych na mikroskórach, w pełni oddychające.

Zastanawiasz się, ile kosztuje zagęszczenie włosów przy zastosowaniu peruki?
Peruki naturalne są droższe niż syntetyczne, ale pamiętaj, że jest to inwestycja na lata, więc warto zainwestować w produkt najwyższej jakości, dzięki któremu poczujesz się komfortowo, zupełnie jakby to były Twoje własne włosy!

Ile kosztuje zagęszczanie włosów – podsumowanie

Jak widzisz, jest wiele metod zagęszczania włosów. Jeśli chcesz skorzystać z zagęszczania włosów w Poznaniu, nie zamartwiaj się pytaniem: zagęszczanie włosów – jaki to koszt? Cenę ustalimy indywidualnie, a nasi styliści pomogą wybrać metodę dopasowaną do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zagęszczanie włosów poprzez pasemka Hairdreams, zagęszczanie włosów na czubku głowy, czy też na peruki, możesz liczyć na pełne wsparcie profesjonalistów. Spełnij swoje marzenia o gęstych i lśniących włosach niczym z reklamy!