thought-catalog-mPE2I7afQiw-unsplash

Fryzury dla szczupłych twarzy. Jak wybrać idealną perukę?

Wybór odpowiedniej fryzury może znacząco wpłynąć na optyczne proporcje twarzy. Jeśli zależy nam na atrakcyjnym wyglądzie, warto dobrze przemyśleć wybór peruki. Jaka fryzura dla szczupłej twarzy będzie najkorzystniejsza? Na co zwrócić szczególną uwagę? W tym artykule dowiemy się, jak dobrać idealną perukę dla szczupłej twarzy, aby uzyskać efekt harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji.

Jak dobrać fryzurę do szczupłej twarzy?

Jak dobrać fryzurę do twarzy, by zachować odpowiednie proporcje? Szczupła twarz ma zwykle podłużny kształt i jest dość długa. Jej posiadaczki mają często wysokie czoło. Dobrze dobrana fryzura potrafi zdziałać cuda. Właściwe uczesanie optycznie skróci twarz i zamaskuje wysokie czoło, złagodzi również nasze rysy. 

Jaka fryzura sprawdzi się przy szczupłej twarzy?

Przedstawiamy propozycje fryzur, które sprawdzą się przy szczupłej twarzy.

Pocieniowane włosy

W przypadku szczupłej twarzy, dobrym rozwiązaniem jest fryzura cieniowana. Włosy proste mające idealnie równą długość nie będą pasowały do szczupłej buzi. Pocieniowane włosy bardzo dobrze układają się naokoło twarzy, co sprawia, że całość jest bardziej proporcjonalna. 

Włosy lokowane lub pofalowane

Fale i loki świetnie sprawdzają się u posiadaczek pociągłej twarzy. Ładnie okalają twarz, której rysy stają się łagodniejsze. 

Fryzury z grzywką

Przy szczupłej twarzy można zdecydować się także na fryzurę z grzywką. Pomoże w optycznym skróceniu twarzy.

Bob

Bob to fryzura, która sprawia, że buzia robi wrażenie bardziej okrągłej i łagodzi rysy. 

Fryzura z przedziałkiem na boku

Właścicielki szczupłych twarzy znacznie lepiej wyglądają z przedziałkiem zaczesanym na bok. Asymetryczne stylizacje sprawiają, że twarz wygląda bardziej proporcjonalnie. 

Raczej unikajmy długich i gładkich fryzur, które powodują, że twarz wydaje się jeszcze bardziej pociągła. 

Pomożemy Ci zadbać o swój wizerunek

Jaka fryzura najbardziej mi pasuje – kobiety często zastanawiają się nad tą kwestią. Jeśli jesteście posiadaczkami szczupłych twarzy, warto skorzystać z porad. 

Mamy świadomość tego, jak bardzo zróżnicowane są gusta naszych klientek, dlatego przez lata nauczyliśmy się, jak spełniać ich potrzeby. Z naszej oferty korzystają panie po chemioterapii, jak również osoby, którym zależy na zmianie wizerunku. Zamówisz u nas peruki naturalne różniące się między sobą kolorami i długością. Salon Dorothy to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalną poradę w tym zakresie

Jeśli masz konkretne oczekiwania, wybierz perukę na specjalne zamówienie. W ten sposób dopasujemy ją do Twoich wymagań. Peruki do noszenia na co dzień wykonano z prawdziwych włosów, dzięki czemu możesz stylizować je według swoich upodobań. Nasze klientki cenią sobie doskonałą jakość produktów oraz naturalny sposób, w jaki się prezentują. Nikt nie zorientuje się, że Twoje włosy nie są naturalne. Dobierzemy perukę dla pań o szczupłej twarzy, a także okrągłej, kwadratowej czy owalnej.