Włosy Rosyjskie 100% dziewicze

Zależy Ci na tym, by przedłużanie włosów pozwoliło Ci cieszyć się perfekcyjną fryzurą? Włosy rosyjskie, które stosujemy w salonie fryzjerskim Dorothy to naturalne włosy słowiańskie, które pozwalają uzyskać efekt zadowalający nawet najbardziej wymagającą osobę. Niezależnie od tego, o jakiej fryzurze marzysz, włosy dziewicze rosyjskie idealnie nadają się do stylizowania. Odwiedź salon fryzjerski Dorothy i dowiedz się więcej na bezpłatnej konsultacji. Nasi specjaliści wybiorą włosy rosyjskie do przedłużania dopasowane do Twojej urody!

Włosy słowiańskie dziewicze pochodzenia rosyjskiego - 100% naturalne

Rosyjskie włosy do przedłużania, czyli tak zwane kanapki, które wykorzystujemy w naszym salonie, są w 100% dziewicze. Co to oznacza? Pasemka przeznaczone do przedłużania włosów nie były nigdy poddane farbowaniu oraz innym zabiegom chemicznym. Co więcej, są to włosy słowiańskie, czyli ich struktura odpowiada włosom większości Polek. Z łatwością dostosujemy je do gęstości Twoich własnych włosów. Dzięki temu właściwy dobór włosów rosyjskich pozwala osiągnąć bardzo naturalny efekt uzupełniania włosów. 

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie martw się na zapas. Nie bój się spróbować! Ta wizyta może odmienić Twoją codzienność. Rozwiązanie może być bliżej niż Ci się wydaje.
GSM +48 508 337 910

Włosy rosyjskie do przedłużania - dostosowane do indywidualnych potrzeb

Salon Dorothy zapewnia możliwość zagęszczania włosów kilkoma metodami. Włosy rosyjskie gwarantują najwyższą jakość – są lśniące i miękkie, ale też bardzo delikatne. To idealny sposób na niechirurgiczne uzupełnianie włosów dla osób, które są szczególnie wymagające. Podczas wizyty w naszym salonie pomożemy je dobrać pod względem koloru, długości, a także rodzaju włosów. Włosy dziewicze rosyjskie dostępne są w naturalnych kolorach – dla blondynek, szatynek, brunetek, ale także w czerni i rudości. Dostosujemy je także pod względem długości. Oferujemy włosy słowiańskie krótkie i długie o wymiarach:

  • 40 cm,
  • 50 cm,
  • 60 cm,
  • 70 cm.

Pozwala nam to dobrać włosy do przedłużania idealnie dostosowane do potrzeb każdej klientki

Włosy rosyjskie słowiańskie - możliwość stylizacji

Zastosowanie rosyjskich włosów do przedłużania daje możliwość ich dowolnego stylizowania. Chcesz zrezygnować z peruki? Naturalne włosy słowiańskie można kręcić i prostować, a nawet farbować. Jednak by nie uszkodzić struktury dziewiczych włosów, najlepiej stosować na nie delikatne farby. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz, w czym również pomogą Ci nasi specjaliści, uzyskanym efektem możesz cieszyć się nawet do 1,5 roku!

Jeżeli zależy Ci na zagęszczaniu włosów, które gwarantuje bardzo wysoką jakość włosów i możliwość ich dowolnej stylizacji, to włosy rosyjskie stanowią najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się na uzupełnienie swojej fryzury włosami rosyjskimi, a nadasz jej niesamowitego charakteru! Polecamy także niechirurgiczne uzupełnianie włosów metodą Volume+ lub Microlines.