Włosy po „kwarantannie” – wyzwanie dla fryzjerów!

Słyszeliście o cięciu włosów gorącymi nożyczkami TERMOCUTH? Teraz, gdy nareszcie możemy już wychodzić z domu, to idealny sposób na poprawę kondycji włosów i piękną fryzurę, którą wyczaruje Wasz ulubiony fryzjer!

Wczesną wiosnę spędziliśmy w domach z powodu koronawirusa. Nasze włosy ucierpiały, bo musieliśmy sami radzić sobie z nimi. Dopiero od niedawna możemy znów korzystać z fachowej pomocy  fryzjerów. Nasze klientki narzekają, że ich włosy pozbawione profesjonalnych zabiegów stały się bardziej łamliwe, nierzadko wypadają i szybciej się przetłuszczają. Domowe sposoby: maski, wcierki czy odżywki w takiej sytuacji zwykle okazują się niewystarczające. Warto wtedy skorzystać z pomocy dobrego salonu fryzjerskiego. 

W niektórych przypadkach, aby odzyskać piękne włosy wystarczy podcięcie ich końcówek. Często jednak włosy są tak zniszczone, że  trzeba je ściąć. Wiosna zaś to najlepszy moment na zmianę fryzury. Nie dość, że w nowym wydaniu poczujecie się bardziej atrakcyjnie, to jeszcze Wasze włosy będą się zdrowo prezentowały, bo ich wygląd znacznie się poprawi.  Podcięcie włosów sprawi bowiem, że będą się lepiej układały, dzięki czemu do ich stylizacji zużyjecie mniej kosmetyków. W salonie Dorothy proponujemy Wam więc wyjątkowe cięcie przy pomocy gorących nożyczek Thermocut.

Gorące nożyczki Thermocut - Co to takiego?

Gorące nożyczki w Salonie DorothyNożyczki te różnią się od tradycyjnych tym, że ich ostrza są podgrzewane do wysokich temperatur. Fryzjer, biorąc pod uwagę kondycje oraz rodzaj włosów klientki  dobiera odpowiednią temperaturę ostrza od 90 do 150 stopni Celsjusza. Usługa strzyżenia gorącymi nożyczkami trwa dłużej niż klasycznie cięcie, a operowanie tymi nożyczkami wymaga od fryzjera umiejętności perfekcyjnego cieniowania włosów.  W Salonie Dorothy możemy się pochwalić dużym doświadczeniem w wykonywaniu tego rodzaju cięć.

Jakie efekty osiągamy podczas strzyżenia na gorąco?

Gorące nożyczki w SalondorothyStrzyżenie przy pomocy gorących nożyczek Thermocut ma wiele zalet. Przede wszystkim nie narusza struktury włosów. Dzięki czemu włosy mają większą objętość, są mocniejsze i nie łamią się. Ponadto są sprężyste, odżywione i zachowują naturalny połysk. Ale najważniejsze, że po strzyżeniu gorącymi nożyczkami włosy o wiele łatwiej się rozczesują, są grubsze na końcach i uwaga! szybciej rosną! Takie efekty osiągnąć można już po pierwszym strzyżeniu. Codzienna pielęgnacja stanie się po nim o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Bezpieczne strzyżenie gorącymi nożyczkami

To naturalne, że nasze klientki, słysząc po raz pierwszy o cięciu przy pomocy gorących nożyczek, zastanawiają się czy takie cięcie jest bezpieczne. Odpowiedź brzmi: Tak, to bezpieczne! Urządzenie to posiada bowiem specjalną powłokę z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury. A to eliminuje ryzyko poparzenia klienta lub fryzjera. Zapraszamy do Salonu Dorothy na cięcie gorącymi nożyczkami Thermocut.

Dobrodziejstwo dla włosów

Dodatkowo w salonie Dorothy oferujemy bogatą ofertę zabiegów na włosy, które pomogą zregenerować każdą fryzurę. Specjalista oceni, jakiej pielęgnacji potrzebują Wasze włosy. W zależności od tego zaproponuje najlepszy rodzaj kuracji: nawilżającą, odbudowującą włosy, ujędrniającą skórę głowy czy przywracającą kolor. Może też zalecić zastosowanie ampułek regenerujących, których użycie da natychmiastowy efekt lub zaproponować zabiegi trychologiczne, stymulujące wzrost włosów wzmacniające je i pogrubiające.

Zapraszamy!