Salon fryzjersko-perukarski Dorothy

Blog-Perukidorothy-słabe włosy

Słabe włosy? To nie koniec świata!

Salon Dorothy zaprasza na bezpłatne konsultacje!

Nie wszystkie panie mogą się pochwalić tak piękną, naturalną fryzurą, jak na przykład włosy Natalii Siwiec. Te, którym natura poskąpiła zdrowych, gęstych włosów często popadają w kompleksy i wydają fortunę na ratowanie przerzedzających się włosów. Tymczasem Salon Dorothy od dawna specjalizuje się w rozwiązywaniu tego typu problemów. Takich miejsc, gdzie tak kompleksowo, jak w Salonie Dorothy obsługuje się osoby borykające się z problemem łysienia czy przerzedzania włosów jest w Polsce niewiele. Nic dziwnego, że z naszych konsultacji i usług korzystają klienci z całego kraju, a także z zagranicy.

Intymny gabinet

Szukający pomocy w walce o piękny wygląd często zastanawiają się czy kupić perukę, czy też zdecydować się na uzupełnienie włosów. W Internecie jest sporo publikacji na ten temat. Ale… No właśnie. Co innego przeczytać, a co innego zobaczyć na własne oczy i posłuchać rad tych, którzy o włosach wiedzą naprawdę sporo. Klienci sami nie są bowiem w stanie ocenić czy wystarczy im tylko niechirurgiczne uzupełnienie włosów czy też powinni się zdecydować na perukę, a może wybrać inne rozwiązanie? Aby im pomóc w Salonie Dorothy przygotowaliśmy specjalny intymny gabinet. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że nasi klienci mogą mieć kłopot z pokazywaniem publicznie swojej nienajlepiej się prezentującej fryzury. W naszym gabinecie, z dala od spojrzeń innych klientów Salonu Dorothy, będą się mogli czuć komfortowo.

Czego można się spodziewać podczas konsultacji w Salonie Dorothy?

To pytanie nurtuje wszystkich, którzy się do nas zgłaszają. Otóż podczas wizyty w Salonie Dorothy będą mieli Państwo możliwość przymierzenia systemów lub peruk z naturalnych włosów, które mamy w swojej kolekcji. Porozmawiacie też z konsultantką, która wraz z Wami wybierze najlepszy sposób na rozwiązanie problemów z Waszymi włosami. Wszystkie przymiarki i konsultacje są u nas bezpłatne! – Prosimy klientów, aby w dniu umówionej u nas wizyty zarezerwowali sobie co najmniej godzinę. Bo konsultacje w Salonie Dorothy zajmują właśnie tyle czasu. Na miejscu ocenimy, jakiej pomocy wymaga fryzura. Czasami zdarza się nawet tak, że klienci przychodzą do nas po perukę czy niechirurgiczne uzupełnienie włosów czyli system, a my doradzamy im zupełnie inne rozwiązanie. Takie, o którym nie słyszeli. Jak choćby system przeciw wypadaniu włosów STOP&GROW, który z powodzeniem przetestowało już wiele naszych klientek. Innym rozwiązaniem, stosowanym np. przy łysieniu plackowatym jest uzupełnienie tylko tych miejsc, na których nie ma włosów. Naturalne włosy są w te miejsca wklejane. Można także założyć specjalne kosmyki dookoła tych miejsc, z których włosy wypadły. Mocuje się je albo do skóry albo do własnych włosów. Możliwości jest bardzo wiele. Zapraszamy więc Państwa do konsultacji – zachęca Dorota Olejniczak, właścicielka Salonu Dorothy.