Stempel

Stempel Manualny DTS o długości igieł 0,25 mmmanual
jest specjalną wersją derma rollera przeznaczoną do silnej stymulacji małych obszarów skóry, na których występują trudne do likwidacji zmiany, jak wszelkiego rodzaju blizny, w tym blizny potrądzikowe, miejscowe przebarwienia i zmiany pigmentacyjne. Wskazaniem są także problemy z miejscową utratą włosów (tzw. zakola) powodując wzrost ukrwienia poddawanej zabiegowi okolicy, pobudzając cebulki włosowe do wzrostu. Jest on także pomocny w przypadku długich włosów, które wplątują się pomiędzy igiełki tradycyjnego derma rollera.Dzięki stymulacji małych, lokalnie umieszczonych specyficznych obszarów skóry i ciała, dochodzi do ich efektywnej regeneracji. Wersja do użytku domowego – 0,25 mm – 140 igieł.
 
Działanie:
 
 • zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi i innych okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona – wizualnie zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu
 • usuwa drobne linie i redukuje głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy i szyi
 • normalizuje koloryt – naczynka są mniej widoczne
 • nie są znane żadne efekty uboczne zabiegów, krótki czas gojenia
 • powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu włosów w przypadku Alopecii
 • brak ciągłego podrażnienia skóry
 • brak objawów infekcji, obrzęków, zasinień, przebarwień czy innych komplikacji
 • ekstremalnie wysoka absorpcja składników kosmetycznych
 • można używać do każdego typu cery
 • następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia czy łuszczenia
 • niskie koszty stosowania w stosunku do innych technik odmładzania
 
Koncepcja Naturalnej Indukcji Kolagenu
 
System terapii igłowej (bazujący na opatentowanej technologii DTS – Diskneedle Therapy System) to innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.
 
Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej.
 
System terapii igłowej powoduje, że substancje aktywne mogą docierać efektywnie do głębokich warstw skóry, działając bez porównania skuteczniej niż zwykłe kremy.
 
Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka i stanowi bezpieczną alternatywę, nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą liczne badania kliniczne, jest także bardziej efektywne niż zabiegi laserem czy peelingi chemiczne.
 
Roller DTS jest najnowszym i najbardziej zaawansowanym rodzajem rolki na rynku, produkowanym przez koreańską firmę DTS MG, producenta jedynych, oryginalnych derma rollerów marki DTS i linii Genosys, obejmującej także kosmetyki profesjonalne.
 
Roller generuje ponad 500 000 kanalików w ciągu 5 – 10 minut, głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.
 
Miliony mikroskopijnych kanalików aktywują proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń i przyspieszoną indukcję naturalnego kolagenu w warstwie podstawnej naskórka i skórze właściwej.
 
stempel2Derma Mini Roller DTS  0,25 mm