Jak wygląda wizyta u fryzjera?

strzyżenie dzieci Poznań

pies2

 

pan

 

 

mysza

 

Jak wygląda wizyta dziecka u fryzjera?

Postaramy się Wam to opowiedzieć.
Dziecko niepewnie wchodzi do Salonu Dorothy. Jednak już po chwili jest bardzo zaciekawione ponieważ widzi stanowisko dziecięce z telewizorem i bajkami. Chwilę później jest ciepło witane przez fryzjera który pomalutku zaprzyjaźnia się z małym Klientem.
Pokazuje mu różne atrakcje: książeczki otwierane obrazki przy telewizorku.
Malec może wybrać strzyżenie przy tv w specjalnym foteliku lub jak woli w bezpiecznych ramionach rodzica. Następnie ubierana jest kolorowa pelerynka.
 
Najczęściej tutaj pojawia się pierwszy problem, ponieważ pelerynka mimo że jest piękna i kolorowa to dziecko nie chce się zgodzić na to, aby mieć ją pod szyją.
To naturalne – dla niego to nowe odczucie. Wtedy jest strzyżone w swoim ubranku.
Przed rozpoczęciem strzyżenia Dziecko wybiera bajkę jaką chce oglądać. Każdy Rodzic może przyjść z ulubioną bajką swojego Dziecka.
Wraz z rozpoczęciem bajki, zaczyna się strzyżenie.  Fryzjerzy robią wszystko, aby tylko Dziecko nie bało się obcinania włosków. Zdarza się, że czasami nawet nie zauważa.
 
Warto mieć ze sobą aparat, żeby uwiecznić niezapomniane chwile często pierwszej wizyty u fryzjera. 
 
Potem jest już tylko czas na pochwały i nagrody. Wizyta w Salonie Dorothy kończy się  otrzymaniem lizaka lub upominku. 
 
Oczywiście każde Dziecko może mieć gorszy dzień i nie chcieć się ostrzyć, wtedy namawiamy na wizytę za kilka dni. Z naszego doświadczenia wynika, że zmuszanie dziecka do ostrzyżenia na siłę nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
Przede wszystkim, ma to być miła wizyta połączona z fajną zabawą dla Waszego Dziecka! 
 
 

pies

 

pan2

 

mysza2

Sprawdź cennik.