Salon Dorothy

salon_d

Salon Dorothy położony jest w spokojnej dzielnicy w punkcie do którego łatwo dojechać zarówno z centrum jak i z dalszych dzielnic i obrzeży Poznania. Jest miejscem do którego chętnie od lat wracają klienci.
Salon tworzy wspaniała ekipa, którą od 1992 roku łączy wiedza i pasja tworzenia. To fryzjerzy styliści , którzy osiągnęli mistrzowski poziom dzięki szkoleniom i chęci rozwoju.
Otrzymywali kilka lat pod rząd certyfikat salon expert loreal. W tym roku również salon Dorothy otrzymał certyfikat salon expert loreal 2012. W swojej pracy główny nacisk kładą na pielęgnacje włosów i jakość wykonywanych usług. Największą satysfakcją dla nich jest zadowolenie i zaufanie jakim darzą ich klienci.

Dorota Olejniczak - jest pomysłodawcą i twórcą Salonu Dorothy, który powstał w 1992r. dorotha

Swoje doświadczenie zdobywała w najlepszych akademiach fryzjerskich w Niemczech, Włoszech i Austrii. Jej pasją zawsze były włosy. Inspiracją dla niej są przede wszystkim same klientki. Jest osobą bardzo kontaktową i twórczą ma otwarty umysł na wszystko co dzieje się dookoła, a przede wszystkim jest wspaniałym obserwatorem i słuchaczem. Uważa ,że włosy to coś więcej jak ubranie, muszą one podkreślać styl i osobowość. Od wielu lat należy do Cechu Rzemiosł Różnych. Część swojego czasu poświęca na szkolenie uczniów oraz młodych fryzjerów. Jak sama mówi pokazywanie i dzielenie się swoją wiedzą daje Jej dużą satysfakcję, a tym samym ma pewność, że fryzjerzy, którzy pracują w jej salonie są zawsze dobrze wyszkoleni i wiedzą co jest modne w danym sezonie. Prywatnie zimą uwielbia jazdę nanartach po Alpejskich stokach, a latem mknąć na swoim motorze.